Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lettem ma ennyire éhes...

Miért lettem ma ennyire éhes és fáradt?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdtem életmódot váltani és mellette edzeni. Le is ment 19 kg. Hétfőn melleztem illetve bi/tricepsz,kedden pihenő és ma pedig éhes vagyok folyton és fáradt. Soha nem volt velem ilyen az elmúlt több mint fél évben. Mi lehet a gond? volt valakinek ilyen? kicsit megijedtem mivel ha esetleg edzés utáni nap lenne akkor megérteném, de már azóta eltelt 1 nap...

2019. márc. 27. 17:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném hogy minden káros dolgot elhagytam. (fehér liszt,cukor..stb) egyedül néha szoktam rizst enni de azt sem minden héten. Szóval nem értem ezt a reakciót...
2019. márc. 27. 17:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Szimplán besokallt a szervezeted, 19kg mínusz per fél év? Pihenj pár napot, újra menni fog minden, még jobban is.
2019. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Itt csak maga a "nagyon éhes voltam, kb óránként enni kellett" ettől ijedtem meg mert ilyen véletlenszerűen soha nem volt ilyen.
2019. márc. 28. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!