Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rossz a genetikám van értelme...

Rossz a genetikám van értelme egyáltalán folytatnom az edzést és arról álmodoznom hogy be fogok jönni a csajoknak?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 22:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

Először is ne a csajok miatt edz, ha miattuk, akkor hagyd abba.

Másodszor a sportnak mindig van értelme, testileg es lelkileg is kiegyensulyozottab leszel.

Harmadszor ha 3dolgbol egyet rosszul csinálsz az eletben nem fogsz fejlődni úgy ahogy azt elvárnád magadtól. Edzésterv az első, lemerem fogadni, hogy vagy szarul csinalod, vagy ossze vissza csinalsz mindent, vagy olyan gyakorlatokat csinálsz, amik neked nem fontosak még. Étrend, talán a legfontosabb a 3 dologból foleg akkor ha gyengebb fizikum vagy es nehezen hizol. Ha nem szamolgatod a makrokat nem figyeled mit eszel hogyan es mikor akkor nagyon sajnalom de ne akarj alom testet :) Pihenés, az izmok nem akkor nonek mikor edzel hanem mikor pihensz, nagyon minimum 6orat kell naponta aludni, én azt mondom legyen inkább 7-8 óra.

Negyedik a genetika csak egy rossz kifogás, én is a genetikat okoltam mindig, de rájöttem, hogy nem is ertettem ehhez a sporthoz.

2019. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Rossz a genetikám van értelme egyáltalán folytatnom az edzést és arról álmodoznom hogy be fogok jönni a csajoknak?"


Nyomasd a TSM módszert, szedj kreatint és legyenek rendben a makrók+ a kalória és gyorsan fogsz izmosodni. És ne feledd, naturalban a kevesebb a több!

2019. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 NosHU válasza:
Ha már a f****d kicsi, legalább legyen egy normális formád :D Ha bele kezdtél, nem érdemes abba hagyni.
2019. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglald a helyet a kondiban, oda az emberek edzeni járnak, te csak bánkódj a testi és lelki gyengeségeden míg mi keményen megdolgozunk az eredményekért.
2019. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Ma már nem mentem nincs értelme.

2019. márc. 29. 14:39
 16/20 anonim válasza:
Nem is kell.
2019. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jó döntés volt!
2019. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
Onsajnaltatasbol jeles :)
2019. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
A génhibásak márcsak ilyenek.
2019. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én asztmásan is edzek, a nővéremnek szív ritmus zavara van és eljár futni, van aki tolókocsiban van és szintén edzi magát. Előbb nőljél fel aztán csajozz!
2019. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!