Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csinaljak hogy így nézzek...

Mit csinaljak hogy így nézzek ki? 16 éves lány vagyok 70 kg

Figyelt kérdés

[link] Utm_source=ig_profile_share&igshid=1aaby84il8t7x


Irnátok nekem tanácsokat?

Mit hogyan csinaljak?

Vegyek e fehérjét?

Hányszor egy héten tornázak? Es hogyan,miket?


És így nezek ki a masodik képen ijen testem van,

[link]



2019. ápr. 4. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány legalább heti 4x lent van az edzőterembe és az étrendet is keményen betartja. Mértékkel és egészségesen. Fehérjére szerintem még nincs szükséged, az amúgy is csak akkor kell ha kondizol,súlyokat emelsz, izmot építesz.

A sima tornázástól még nem lesz ilyen tested, ehhez konditerem kell és egy adag kitartás. Az első 1,5hónap a legnehezebb igazából, állóképesség kell először. Sajnos a testedre vonatkozó képet nem tölti be, csak magát a facebook oldalt hozza be.

2019. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a lány nem tornázik, hanem jó sok kilóval guggol, kitörésezik és lábtolózik legalább heti 2x, szigorú étrendet követ és valószínűleg naponta kardiózik.

Van saját edzéstervje, ha ingyenes töltsd le és szabd magadra. Ha fizetős akkor meg ne vedd, keress az interneten női kezdő edzésterveket és igazodj azokhoz.

2019. ápr. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes fotón a konditeremben van, szerinted mit kellene csinálnod ahhoz, hogy így nézz ki? Ugrókötelezni?
2019. ápr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit a nő a képeken. De mindenekelőtt nézz utána a helyesírásodnak mert az nagyon gáz!
2019. ápr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Kezdésképpen ne dolgozz. Mert szerintem csak kb. az a dolga hogy ezzel foglalkozzon.


Ezek az elitkinézetű férfiak és nők egyike sem dolgozik meló mellett nem lehet ezt az életvitelt űzni.

2019. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Genetikát, tesztót és az implantátumot kifelejtették az előttem írók ...
2019. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

56 kilós a csaj és csak a feneke izmos, ez a naturál határtól még nagyon messze van.

Az meg elég gáz indok, hogy munka mellett nem lehet étrendet követni és heti 4x másfél órát edzeni.

2019. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha igy akarsz kinezni, akkor jarj rendszeresen szoliba, varrass valamit vegig a karodra, es kezdj bele olyan edzesprogramba, amitol ilyen gusztustalanul aranytalan segged lesz palcika testen! Az a bizonyos 2. kep nekem jobban bejon (foleg arcra, bar a nagyseggu fiatalabb, az igaz).
2019. ápr. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!