Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 12 évesen kinek van kockahasa?...

12 évesen kinek van kockahasa? Fényképeket várom privibe, milyen edzéseket csináljak Az étrendemre is figyelni kell? 12/L

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyem meg.
2017. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

??

Aki nem tud hozzászólni,vagy segíteni.És aki trollkodós kedvébe van,az inkább huzzon el innen

2017. okt. 21. 22:12
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Ilyen hülyeséget te kislány...

Neked nem kocka has kell meg alacsony testszír hanem iskola, keményen. Oda meg kell annak a kis agyadnak a cukor és megfelelő fejlődés.

Semmit nem fogsz érni ha nem lesz egy jól fizető munkahelyed az egészséges táplálkozáshoz és a kondibérlethez. Már pedig ehhez tanulni kell!

12 évesen babázzál mint mások! Senkinek nem lesz kocka hasa ennyi idősen, mert ők (mint te) gyerekek és azt csináljak amit egy gyereknek kell!

A fiuknak sem kell még tetszened! A kocka has aztán még nem hogy te korosztályodnak. de még a felnőtteknek sem vonzó ha a nőkön van.

Ez a stílus is... Mindjárt szólok a gyámügynek aztán elvisznek javítóintézetbe!

Ne romáskodj itt! Azok csinálnak így és ennyi idősen már gyereket is szülnek mert ők már felnőttek. Sem agyilag sem testileg nem vagy fejlet, nem hogy az edzéshez, de még a Gyakorikérdések.hu használatához sem.

2017. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
12 évesen eső után az árokból fogdostuk a békákat tejfölös dobozzal, ami rá volt szúrva egy faágra.
2017. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
#2, normalitásra tanítod megspékelve egy kis cigányozással...
2017. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Bocsánat, a harmadik kommentelőnek írtam.
2017. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
89%

Szia

Ne foglalkozz ezekkel a "húzzál tanulni" fajta válaszokkal ,csak bontó jellegű kritikák ,olyan emberek akik mindig a rosszat látják.

Én azt mondom foglalkozz a sulával is de mellete nyugottan edzhetsz is ,nem tiltja semmi :)

Szóval kocka has ,először is a lényeg ,hogy az edzés nem arról szól ,hogy gyúrok és csá,hanem figyelni kell az étrendre ,ugye kevés cukrot kell enni ,kevesebb szénhidrátot és sok fehérjét ,a zsirra nem nagyon kell figyelni legyen egy kevés de ne nagyon sok ,ezekről olvasgathatsz nyugottan neten ,vannak nagyon jó oldalak ... Fehérjéből lehetőleg sokat ,nyugottan szedhetsz fehérje port is ,semmi bajod nem lenne belőle csak hasznod ,am a tápértékeket( miből mennyi van a kajában) a legtőbb csomagon rajta le tudod olvasni .

Írok néhány gyakorlatot most csak névvel nézd meg youtubon a helyes végrehajtást ,írok egy kezdő hasazó edzést :

Hasprés 3*15

Lábemelés fekve 3*5 ,ha megy akkor lehet 10

Plank 2* fél perc ,ezt is ha megy akkor többet

Ha ezeket csinálod és jól étkezel lessz eredménye

És még annyi ,hogy ha fognyi szeretnél akkor valamilyen kardió mozgás sem árt ,pl. biciklizés ,futás

Remélem segítettem jó edzést ,ha valamilyen kérdésed van írj nyugottan :) 17\F

2017. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az a bibi a kockahassal, h neked menstruálnod kellene, ahhoz pedig zsírszövet kell, mivel a női hormon az ösztrogén abban raktározódik el.A kérdésedre a válasz, h a fiúknak van kockahasa.A nickneved alapján sztem te lány vagy :)
2017. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Le is irja, hogy 12 eves lany.
2017. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Tehát... Én is 12 éves lány vagyok hetente 3 edzésem van felnőttekkel nyár elején kezdtem azóta folyamatosan csinálom de még így sincs kockahasam csak kicsit szálkásabb. Ennyi idősen szerintem nem nagyon lehet teljesen kockahasunk én pl amennyire most “kockás” a hasam nekem így pont jó jobban nem is szeretném. Én étrendre nagyon odafigyelek édességeket egyáltalán nem eszek mekis meg gyors kaját is teljesen elhagytam. Ajánlom először is hogy teljes kiörlésű pékárukat egyél és gyümölcsleveket, colat, ilyesmi cukrozott üdítőket hanyagold, 1,5 l vízre figyelj oda, hogy meg legyen minden nap. Kb gyorsan ennyit tudtam összeszedni remélem valamennyire segített😅 Ja és nagyon nehéz elkezdeni tudom de egyre könnyebb lesz főleg ha majd látod az eredményt is tehát kitartaaast❣
2018. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!