Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőtermekben pontosan milyen...

Edzőtermekben pontosan milyen szobabiciklik vannak? Valami hasonlót szeretnék venni.

Figyelt kérdés

Elsősorban az adataik érdekelnének. Korábban vettem már egy gagyi szobabiciklit, de abban az ellenállás tulajdonképpen nulla volt (ha jól emlékszek, szalagfékes volt).


Itthoni kardióra akarom használni, természetesen. Mit keressek, ha azt akarom, hogy jó ellenállása legyen? Kb. 50-120.000 forint közötti összeget szánok rá.



2019. ápr. 7. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyel Matrix-ot az eleg jo.
2019. ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy olcsóbb de vállalható országúti bringát. Az legyen mondjuk 75-100 ezer. Meg egy mágnesfékes görgőt. Az mondjuk olyan 20 ezer.



Ezzel tudsz bent is edzeni de jó időben kint is. Ez jobb mint egy szobabicaj.

2019. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Attila Bé válasza:
Ha csak munkåba-jåråsra hasznålsz szobabicajt, mindegy. Ha kardiora, doki (inkåbb valami jò gyògyszert szedj, ne bicajozz!).
2019. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mit szóltok ehhez?


[link]

2019. ápr. 7. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Edzőtermekben pl. ilyenek vannak:


[link]

2019. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyes vagy, hogy sikerült megtalálni a hazai kínálat tetejét, de én elsősorban nem az ország top edzőtermeire gondoltam, hanem egy átlagosra.
2019. ápr. 9. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Na akkor mégegyszer megkérdezem. Miért nem veszel egy ilyet?

[link]


El lehet rendesen pakolni, nem foglalja a helyet. Jó időben lehet a szabadban csapatni, télen/esőben bent stb.

2019. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te meg nagyon bunkó vagy, kérdező. A kérdésedre megkaptad a választ, már meg ne haragudjál, hogy nem kerestem helyetted a kívánt árkategóriában kerékpárt.
2019. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7


A helyfoglalás nem probléma. Őszintén szólva, túlzottan nem érdekel a biciklizés, csak egy lusta/kényelmes módját keresem annak, hogy elvégezzem a napi kardiómat, és kész. Egy szobabiciklivel tudok LISS kardió közben például filmet vagy videókat nézni, amit nyilván kint, egy rendes biciklivel nem lehet.


Értem én, hogy ha azt venném, amit linkelsz, annak több haszna lenne, mert tudnám mindkétféleképpen használni, de mivel nem ismerem a jelenséget (nem vagyok nagy biciklista...), ezért inkább nem bíznék multifunkciós, számomra ismeretlen dolgokban. A multifunkciónak általában az a vége, hogy egyikre sem igazán alkalmas a dolog... persze, ez esetben lehet, hogy tévedek. Egyszerűen csak inkább bízok abban, amit már próbáltam és ismerek.



#8


Nem, a bunkóság azt feltételezni, hogy nem voltam még edzőteremben, vagy hogy nem sikerült megtalálni a legfelsőbb árkategóriát, amivel minden egyes ilyen oldalon kiszúrják az ember szemét.


Ezt ha kombinálod azzal, hogy megadtam, hogy mekkora keretem van rá illetve azzal, hogy kijelented hogy >ÁLTALÁBAN< ilyenek vannak a termekben, sokkal inkább tűnsz egy arrogáns trollnak, mint bármi egyébnek. Ráadásul az sem igaz, hogy "általában" ilyenek vannak a termekben.


Ha esetleg fel tudsz világosítani arról, hogy mitől függ a termekben lévő biciklik ellenállása, mire érdemes figyelni vételkor, stb., akkor azt majd megköszönöm. Egyébként nem.

2019. ápr. 10. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!