Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásító edzésterv saját...

Szálkásító edzésterv saját testsúllyal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig kollégistaként a kollégiumban volt lehetőségem kondizni, de nyáron itthon leszek és itt nincsenek gépek se súlyok ezért a segítségeteket szeretném kérni! Kondiban sikeresen megizmosodtam de mivel a menza kaja és suli mellett nem tudtam az étrenddel foglalkozni ezért felszedtem jó pár kiló fölösleget, de most nyáron szeretnék szálkásítani. Tudom az étrend a legfontosabb de azt már sikerült beszereznem! Az lenne a legfontosabb kérdésem, hogy saját testsúllyal meg tudom e oldani a szálkásítást, ha igen tudnátok ajánlani egy edzéstervet? Vagy pedig szerezzek be súlyokat, vagy milyen más megoldást javasoltok? Nem tudom mennyire lényeges de 95-100 kg között mozgok 190 cm vagyok 17 éves és fiú! Válaszotokat előre is köszönöm!!!

2018. máj. 26. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
"Szálkásító edzésterv" idáig olvastam, mindenképp olvass utána a dolgoknak, mert nem az edzésterven fog múlni, hogy szálkásítás vagy tömegelés van, hanem a kaján.
2018. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy szálkásíto edzés..vagy elmész terembe, vagy szabadban fuss, biciklizz, az egy jó étrenddel viszi a zsírt és állóképességet is ad.
2018. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de nem unatkozásból fejtettem ki egy fél regényt a helyzetről és direkt leírtam azt hogy tudom az étrend a legfontosabb de mellette van e olyan amit másképp kell csinálni, mit érdemes csinálni konditerem hiányában, de látom itt sincs sok értelme kérdést feltenni mert (legalábbis szerintem) egy értelmesen megfogalmazott kérdésre se lehet választ kapni...
2018. máj. 27. 01:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szálkásításhoz nem súlyokat kell egy helyben emelgetni, hanem lihegtetni a tüdőt. Különben olyan leszel, mint a Fekete László: erős meg dagadt egyszerre. Futás, bicikli hegymenetben. Ásás, púpozott talicskák tologatása látástól vakulásig a tűző napon... izzasztó munka, nincs megállás, leülés, talpon kell lenni, uzsonnázgatni nincs idő, elalszol a fáradságtól, mielőtt jól bevacsoráznál. NA EZ AZ, AMI SZÁLKÁSÍT. Rohamtempóban.
2018. máj. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leírtam... Bicikli, futás, intervall futás, úszás.
2018. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!