Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek edzeni teljesen...

Hogyan kezdjek edzeni teljesen kezdőként? Mikor lehet látni eredményt?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, 180 cm magas, 83 kg vagyok.

Többen azt mondják, hogy úgy nézek ki mint egy igazi férfi, rám se ismernek, úgy megváltoztam. Azt mondják otthon, hogy: "annyi erő van benned, több mint bennünk."

Picit nagy a pocakom, és a melleim is már nőnek, de nem mondanám, hogy kövér vagyok. Lötyögnek a melleim.


Húst jóformán nem eszem, csak tészta féléket, spagettit, pizzát (lehet benne szalámi, ekkor nem zavar, csak kenyéren szalámit nem eszem meg). Kakaót, joghurtot, édességet eszek.


Amin változtatni szeretnék:

- A hasamat formálni, lapos hast, kockahast

- Melleimet erősíteni

- Szeretnék bicepszet, tricepszet


Mindennap csinálok 100 dreppet. Van egy ismerősöm, aki picit túlsúlyos, és látni is rajta, lány, és tornázik. Megkérdeztem tőle, hogy nem-i mehetnék vele tornázni, hogy oda csak csajok járnak.



Milyen gyakorlatokat kezdjek el otthon? Vagy menyjek el konditerembe?

Szégyellem elmenni konditerembe, mivel nem tudom hogyan vannak a gyakorlatok stb, hogy kinevetnek. De mindenképp szeretnék magammal valamit kezdeni.



Mit ajánlatok? Hogyan kezdjem el?

Köszönöm szépen.


2019. ápr. 9. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a drep?
2019. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el szobafestőnek. Na ott kigyúrnád magad!
2019. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amin változtatni szeretnék:


- A hasamat formálni, lapos hast, kockahast


- Melleimet erősíteni


- Szeretnék bicepszet, tricepszet



Mindennap csinálok 100 dreppet=guggolas


Menj el edzoterembe. Nem kell szegyenkezni. Az a szegyen, ha nem tudod pontosan a gyakorlatokat es otthon fogsz benazni, ami serulesveszelyes. Na akkor fognak kinevetni

2019. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irany az edzoterem!

alapgyakorlatok csinald

Fekvenyomas, guggolas, felhuzas stb...

Bicepsznel meg olyan sulyt hasznalj amivel helyesen tudod vegrehajtani a gyarkolatot, akkor noni fog ne aggodj...az izolacios gyakorlatokat egyenlore felejtsd el, az majd kesobb.

2019. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!