Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átmozgató edzésterv? Variálható?

Átmozgató edzésterv? Variálható?

Figyelt kérdés

1.5 hete kezdtem az edzést, jelenleg ezt az átmozgató edzést csinálom, mivel nem akartam egyből beleugrani a mélyvízbe.

Így néz ki jelenleg az edzésterv.

Fekvenyomás vízszintesen 3*12

Vállból nyomás egykezes súlyzóval 3*12

Mellhez húzás csigán 3*12

Hiperhajlitas 3*12

Bicepsz állva 3*12

Tricepsz nyújtás csigán 3*12

Guggolás 4*12

Labnyujtas 4*12

Vádli ülve(gépen) 4*25

+Labemeles/haspres 4* amennyi megy

Kérdésem, variálhatom a gyakorlatokat? A napon fekvenyomás vízszintesen, B napon döntött padon? Hátnál szintén, A nap mellig húzás, B nap evezés/húzódzkodás

Vagy hagyjam így, csináljam 2-3 hónapig, utána variáljak?


Másik, hogy a súlyokat mikor növeljem?


2019. ápr. 10. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Állig huzas, nyak mogul nyomas, Jo reggelt gyakorlatokat tedd bele


4es ismétlésekkel ez hozza majd a masszát!

2019. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Elso troll. Felsorolta a legkarosabb gyakorlatokat...Amugy szerintem jo lesz,de en lejjebb mennek ismetles szamba. Legyen inkabb 6-8 kozott!
2019. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy troll, azért utánanézek a gyakorlatoknak. :D


Igazából fekvenyomás után a mellemet nem érzem, hogy elfáradt volna. 15kg+rúddal csinálom, a végefelé már eléggé nehézkesen megy, így több súlyt nem akarok rátenni. Inkább a vállam elülső részében érzem a terhelést(persze a mellre is érzem) ez normális az elején vagy szabálytalanul csinálom ?

2019. ápr. 10. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a technikaval lesz a gond, erdemes "hidalni". A mellizmodat nyomd ki es kb 45-60 fokot zarjon be a karod a testeddel. ( nem tudom jobban megfogalmaznj ezt :D ) Nezz videot neten!
2019. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Powerbuilder yt csatin van par nagyon prima oktatovideo fekvenyomáshoz
2019. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!