Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt mondják, hogy nincsen...

Azt mondják, hogy nincsen helyi fogyás?

Figyelt kérdés
De akkor, hogy lehet, hogy az ilyenek mint Bíró Ica például a videóiban amikor csináltatja az edzéseket mondjuk éppen hasra akkor azt mondja, hogy égjen az a zsír a hasról. Vagy amikor a bricseszre edzel, akkor meg le kell, hogy menjen az összes felesleg onnan.Meg mást sem lehetett hallani gyerekkoromban, hogy csinálj elegendő felülést és akkor fogyni fogsz onnan. Én magam azt vettem észre, hogy a diéta az ami inkább használ, a torna meg csak meggyorsítja. De most csináltam például hastáncot azt utána mindig úgy látom, mintha kisebb lenne a hasam. Meg olyanok is mondták akik hastáncolnak, hogy segít arról a területről levinni a zsírt. Nekem őszintén szólva egy kicsit úgy tűnik, mintha egyeseknek üzleti érdeke lenne ebben, hogy ezt szajkózzák, hogy nincsen helyi fogyás. Szerintem meg nagyon is van csak diéta nélkül nem ér semmit. Max meg tudod gyorsítani egy-egy területen.Nektek mik a tapasztalataitok?
2019. ápr. 10. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Én is lattam a Bíró Ica videókat es hisznek neki mert egy hozzáértő hiteles szemely.


De majd jonnek a nagyokosok es megmondják nincs helyi zsiregetes....

2019. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kivancsi volnek van e olyan hiteles magyarazatod amivel be tudod bizonyitani, hogy van helyi zsiregetes.

Hogy is nez ki ez? Feluleseknel megdolgoztatod a hasi zsirt? Elkezd egni( olvadni)??? Ja es , ha megizzadsz akkor nem vizet hanem zsirt izzadsz ki 😁😁😁

2019. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert Bíró Ica félék pont az emberek behülyítéséből (is) élnek. Az orvostudomány nem ismeri a helyi zsírégetést, én legalábbis nem tanultam ilyet az intermedier anyagcserénél. És igen, nekem ebből mocskos sok pénzem lesz:)


Ahová először zsírosodsz, onnan megy le a legvégén. Lehet, hogy neked a hasadról megy le először, ami igen nagy szerencse lenne. De akkor próbálj helyi égetéssel máshonnan égetni zsírt.


(Zárójelben megjegyzem, hogy óriási sületlenség a helyi zsírégetésben hinni. Nekem kb. laposföld-szint)


"Feluleseknel megdolgoztatod a hasi zsirt? Elkezd egni( olvadni)?"

Igen, de az energiát meg átdiffundálja az izmokba:) Kb. olyan módszer, mint a zsírszövetből gyúrással izomszövetet produkálni:))) Először el kell jól zsírosodni, majd átdolgozni izommá :D

2019. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Én magam azt vettem észre, hogy a diéta az ami inkább használ"

Ez viszont tökéletes megállapítás! Fogyni kalóriamínusszal lehet. A diéta amúgy étrendet jelent, szóval pontosabban fogyókúrás diéta, ami használ, de -gondolom - erre gondoltál. Van tömegnövelő diéta is

2019. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!