Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy vékony vagyok?

Miért mondják hogy vékony vagyok?

Figyelt kérdés

162 cm vagyok és 58 kiló.

Oké hogy a régi 73 kilómhoz képest már "vékony" vagyok de azért erős túlzásnak tartom hogy többen mondják hogy nagyon vékony vagyok. Meg a szüleim jönnek itt a dumával hogy "nehéz a csontozatom". Létezik egyáltalán ilyesmi? Én meg teljesen kivagyok mert keveset eszem (kicsit egyenletlenül is) de egy-másfél hónapja egy dekát sem fogytam. És akkor még rákezdenek erre a hülye "nagyon vēkony vagy" témára. Mi bajuk van?

15/l



2017. okt. 7. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon vékony biztos nem vagy.
2017. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
45%

Nekem is mondják hogy nagyon vékony vagyok pedig az utóbbi időben híztam.

Egyébként tényleg létezik olyan hogy nehéz csontozatú ember.

Nekem az egyik osztály társam az több mint 50 kg és nagyon vékony.

2017. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

162/58 az pont 10 kilóval több mint ami kellene

és legalább 14 kilóval több mint a "vékony"


ha csak nem vasból vannak a csontjaid

a többi kamu

2017. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Mert tok mindegy hany kilo vagy. Baratnom 160 cm/57 kilosan nez ki ugy/hasonloan, mint en 167 cm/51 kiloval...

Ha sportoltal/sportolsz, akkor csak szolok, hogy az izom tobbet nyom, mint a zsir.

Amugy 162 cm 58 kilo nem lehet veszes, sot meg bent van az atlagban. Mondom, baratnom is ugy nez ki az 57 kilojaval mint en 51-el plusz meg magasabb is vagyok.

Miert baj hogy dicsernek egyebkent? Azert mondjak, mert tenyleg vekony lehetsz es BUSZKEK hogy lefogytal.

Es igen, letezik olyan, hogy valakinek nehez a csontozata!

2017. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, de a nehéz csontozat sem sok kilót jelent...


Nos, kérdező, van, akinek máés a vékony. Nagyon más. Ahogy vannak tinilányok, akiknek a 170/55 kövér, a te eseted sem meglepő. Eléggé hibás szóhasználat, ha engem kérdezel... Ne törődj másokkal. Engem is sokan le akartak állítani sok fogyás után 85 centis derékbőséggel, hát kösz, azért ennél karcsúbb szeretnék lenni, akkor is, ha a fejem lefogyott, akkor is, ha ruhában nem látszik úgy s akkor is, ha a korombeliek a faluban szintén nem vékonyak.

Aztán van, amikor irigységből (nem is feltétlenül tudatosan) nem akarja a környezeted, hogy igazán lefogyj... Akármi is az ok, te látod, te érzed, téged zavar. Szinte kizárt, hogy ne legyen rajtad még nem is olyan elhanyagolható felesleg, de te látod, mennyire vagy izmos és hájas s neked kell eldöntened, hogy az egészséges keretek között milyen vékonyságot akarsz elérni.

2017. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is vékonynak mondtak még mikor 164 cm/60 kg is voltam. Egyrészt olyan is az alkatom, hogy könnyen izmosodom, mindig is jobb állóképességű is erősebb voltam, mint mások az én aktivitásommal. Másrészt pedig nem mindegy, hogy ki mondja ezt - a falusi 50+-os néni, vagy az Árkádban lézengő lányok.

Meg hát az öltözködéseden is nagyban múlik, pl egy hatalmas combközépig érő pulcsiban sokkal kisebbnek tűnök, ám mondjuk egy alkatra választott ruha kiemelheti az előnyös vonalakat.


Szerintem mindenképpen vedd bóknak, de ne bízd el magad mikor meglátsz egy tál sütit, hogy "már így is vékonynak mondanak, egye fene". XD


Mondjuk szerencsés esetben azzal, hogy lefogytál 58kg-ra, jobban nézel ki, mint aki felhízott ugyanekkora súlyra.

2017. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!