Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tari Ádám miért mondja hogy...

Tari Ádám miért mondja hogy az ő fizikuma elérhető naturalban?

Figyelt kérdés
Sztem ezt nem kéne kihangsulyoznia, mert a fizikuma nem valami nagy szám. Egyrészt amikor szálkás akkor se annyira egetrengetoen látványos. Másfelől pedig ha tömegnövelés közbe van akkor szinte alig lehet kivenni h gyúr (bármi mást lehetne róla hinni) pl. Keressetek rá, nem tudom mit henceg. 2,3 év alatt hozni lehet azt a formát

2019. ápr. 13. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Engem az erdekelne hogyan ilyen gazdag?
2019. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azokon a képeket amiken nincs bedurranva és retusálva, tényleg nem nagy szám.
2019. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát sztem attól olyan gazdag h ugye nyert versenyeket, Személyi edző (gondolom nem 1000 ért csinál egy órát), ezenkívül 'személyre szabott' edzestervet es étrendet csinal 13 kilóért(ami nem kevés) ezekből összejön azért
2019. ápr. 13. 23:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Érnek ezek a személyre szabott dolgok valamit? Nem tudom elképzelni online, hogyan tudna neked ebben tanácsot adni :D látom van külön személyre szabott edzésterv is. Nem vágom :D
2019. ápr. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak profi online edzők akik tényleg értenek hozzá, nem kizárt hogy ő is valamikor jól, tisztességesen űzte az ipart.

Amúgy a pénz javarésze szponzoroktól jön.

2019. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nagyképű a gyerek. Visszább venne az arcából ha hirtelen a magyar valóságba csöppen és nem az ausztrál anyuci apuci pénzéből játszaná a "testépítő gurut"
2019. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg visszavehetne, nem tudja mi a valóság....
2019. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Nagy az arca, nagyképű. Ellenben Kiss Jenővel, aki tényleg ennek a sportnak az istene és ő alázatos, nem úgy mint ez a divatfitnesz majom
2019. ápr. 17. 18:39
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

"Sztem ezt nem kéne kihangsulyoznia, mert a fizikuma nem valami nagy szám. Egyrészt amikor szálkás akkor se annyira egetrengetoen látványos"


Pont ezért naturál. Ezért hangsúlyozza hogy elérhető cucc nélkül...

Ha olyan lenne testre mint Kiss Jenő akkor persze hazug, koxos szar lenne.

Tipikus magyar, nem jó semmi soha..

2019. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy soha semmi nem jó. Nemtudom ezt miből szurted le de nem is érdekel. Te vagy a tipikus magyar.. Ennyiből sztereotipizalsz. Pénzért embereket kielégítő kedves első számú női rokonodat:)
2019. ápr. 19. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!