Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen étrend?

Ez milyen étrend?

Figyelt kérdés

Mai napot nézve csak, ma ezeket ettem


Suli előtt egy görögjoghurt

Másfél óra múlva alma, jó reggelt keksz

Másfél óra múlva halrudas szendvics, kolbászos szendvics

Ebéd : 3adag tokfozelek porkolttel(2szer repetaztam a menzán xddd)

Desszert ' lekváros kalács


*2 óra edzés. Tricepsz, mell


Utána : banán

Fel órával utána :tomegnovelo turmix (40 g mogyoró, 80g zab, 80g kremturo, 4 deci tej)


Vacsi: kolbász mustárral 7kor.


Tömeget növelek azt sejthetitek

Mennyi feherje lehet benne saccra és hány kcal?

Értelmes, építő jellegű válaszokat várok.koszi



2019. ápr. 16. 20:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Meg amúgy nemtudom már melyik írta, hogy a kremturo cukor. Te okostojas nem a milli ízesített kremturorol beszélunk, ez teljesen más. Sima tehenturo kremesebb állagba. 100grammban 14gramm feherje, és 3g szénhidrát. Hát igen, ez tényleg tiszta cukor
2019. ápr. 17. 10:51
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Szóval egyetertesz a 9essel, aztán elhordod , hogy ki azaz idióta aki jött a cukorral :D Ugyanúgy a 9 es volt. Toljad a kolbászt 0-24 akkor, csak ne kérdezd meg, mert ha valaki nem ért egyet veled, akkor az már hülye.
2019. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem értik meg, hogy a forma a konyhában készül. Hiába az edzés, ha nincs mi beépüljön. Házat sem lehet tégla nélkül építeni.
2019. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ráadásul azt se tudod miből mennyit vittél be, de már étrend mert toltál egy turmixot , értem. 3 hónapja edzel, látod a változást, kezdőként ez oké, később ez nem lesz elég ;)
2019. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Lehet beiktatom én is a lekváros kalácsot 😂
2019. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Hagyjátok, klinikai eset szegény, valamit félrenézett azt hitte 2*tskg az cukorra értendő.
2019. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%

reggeli: 4 tojásból rántotta, zsirszalonna, szalámi, zöldségek, 1 zsemle.


Tízórai :alma, csoki


Ebéd : nagy adag tojásos nokedli, zöldségleves


Edzés után : Biotech isowhey zero 25g


Edzés után 1 órával : tomegnovelo turmixnak hívom ( 1 banán, 80gr zab, 100gr krem túró, 4dl házi tej (magas zsírtart.), és 30dkg mogyorovaj összeturmixolva. Ez kb 800-900kcal értékű turmix.


Vacsi : meleg szendvics kolbásszal, sonkával, zöldséggel,joghurt


Annyira jó mint az előző kérdésedben leírt. Látom a kolbászt nagyon szereted :D

2019. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
44%

Zsirszalonna XDD

Vigyázz utolsó, mert megy majd a privát üzent!

2019. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem megy senkinek se privát üzenet. Az a gáz hogy azt hiszitek hogy csak és kizárólag az a jó kaja amit ti esztek.Most ne haragudjatok, de a sz*ros jumbo, meg az ilyen mű tomegnovelok mennyivel jobbak? Semmivel. Amúgy meg igen szeretem a kolbászt. És többre is megyek vele mint az agyomcukrozott tomegnovelokkel amitol csak bezsirosodnek.. A lekváros kalácsot meg csak azért írtam le, mivel mindent leirok amit ettem, ez is beletartozik a mindenbe.. Ha testépítő kaja, ha nem. Bazki a kajám 5 százalékat adta az a kalács, nem azon múlik xdd. Olyan sok itt az okos, egyet megtanultam, többet nem írok ki kérdést erre a f. Os oldalra, mert értelmes választ úgyse kapok, csak feljon a sok debil, és itt adja ki a feszültségét baját, természetesen fikazassal. Hat en erre nem vagyok kíváncsi és les.zarom ívesen, nektek pedig további jó szórakozást kívánok a komment szekcióban, ha már más nem ad örömöt..
2019. ápr. 17. 19:35
 20/22 anonim ***** válasza:
De miért nem tudod felfogni, hogy KEVÉS a makró!!!!!!! Nincs fehérje jóember!! Hogy akarsz így fejlődni?
2019. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!