Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok írni nekem egésztestes...

Tudtok írni nekem egésztestes otthoni edzéstervet felszerelés nélkül (kezdő vagyok)?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú, lány? Testsúly? Cél?
2019. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok 63 kg, cél...minél izmosabb legyek
2019. ápr. 19. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Erről szól a Fegyencedzés című módszer/könyv. Egész testes erősítő edzés saját testsúllyal, minimális eszközzel.
2019. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Otthon nem leszel izmos
2019. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4. Azt hittem, csak zöld jumbo meg cement kell 1:1 arányban és nyárra izmos lehet. :D
2019. ápr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező !

Leírom saját történetemet.16 éves koromban merült fel bennem,hogy izmos és erős legyek.Szüleim nem támogatták,ezért pénz nem állt a rendelkezésemre.Egy szabályos fekvőtámaszt sem tudtam megcsinálni,de elkezdtem gyakorolni. Kb 1 év múlva már egyszerre 100-at,1.5 év elteltével 200 fekvőtámaszt végeztem.Sokszor eleredt az orrom vére,ezért abbahagytam.

Elmentem dolgozni,lett fizetésem.

Lementem edzőterembe súlyzós edzésre.Erről sok mindent írhatnék,de itt inkább csak a lényeget írom le.Volt olyan srác aki igencsak izmos volt,de egyszer sem tudta a húzódzkodó állványon a saját testsúlyát felhúzni.

Az izomtömeg nem egyenlő a fizikai erővel. Kétféle cél kétféle edzésmód.Ha izmot akarsz válassz olyan súlyt bármelyik gyakorlatnál amivel egy szériában legalább 6 ismétlést (emelést) tudsz végrehajtani.Pihenj amíg a szívverésed egy kicsit megnyugszik.A következő szériákban kevesebb ismétlést tudsz majd végrehajtani.

Összesen egy izomcsoportra végezz 6 szériát.Legalább ilyen fontos az emelés sebessége.Alsó pontról a felső pontig és vissza a mozgás legyen visszafogott mondjuk úgy,hogy lassú. A lendület nem megengedett.A súlyt úgy válaszd ki,hogy elsőre,lassú emeléssel a 6 ismétlés meglegyen.Erőállapotodhoz,a lassú egyenletes mozgáshoz és a 6 szabályos ismétléshez válaszd a súly nagyságát.

Sokan azt hiszik,ha valahogy rángatva gyorsan emelik a súlyt izmosak lesznek.Az vezérli őket,hogy ők milyen erősek,de izmosak nem lesznek legfeljebb gyógyszerrel.

Edzésekre kialudva,kipihenten kell menni.

Fehérje porokban nem tudni mit tesznek,lehetnek olyan vegyületek ami nincs tiltó listán,mert még nem szerepel a dopping listán,ettől még lehet káros.A fehérje por az izomsejtben vizet tart vissza és ha már nem eszed a víz vesztésével együtt az izom mérete is leapad.

A szteroid szerkezetű gyógyszereknek van izom építő hatásuk,de a szexuális teljesítőképességre károsan hatnak saját hormon termelésed csökken,akár meg is szűnik.Ha vissza áll is a saját hormon termelés már nem olyan minőségben,mennyiségben mint régen.

A növekedési hormonoknak más rossz mellékhatásuk van.A lényeg ne szedjél gyógyszereket,mert az évek múlásával megbánod.

Az izom növekedéséhez kell még ami beépül a fehérje.Igyál tejet,egyél túrót,húsokat,mellette zöldséget,a legjobb ha nyersen is.

Még egy tanács: a türelem.Két három év kell,hogy az izom a testeden meglátszódjon.

2019. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os..olyan jószándékú kis aranyosnak látszottál...de amitba doppingokról meg a tápkiegekről írtál 😂


Nyugodtan lehet fehérjét szedni. Rá van írva mi van benne. Ha nem hiszed el, akkor mást se egyél feldolgozottan, abba is bármit belerakhatnak

2019. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 ember te nagyon el vagy tévedve
2019. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egész estés edzéstervhez kell:

1.: kedves és csinos nimfomán leány;

2.: a Káma szutra című könyv


Nappali edzésterv:

1.: menj el ács-állványozónak, kovácsnak vagy lakatosnak;

2.: járj el a szüleid helyett vásárolni..., de busszal ám!

2019. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!