Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet kövessek...

Milyen étrendet kövessek szálkásításnál, hogy ne veszítsek túl sok izmot?

Figyelt kérdés

Hogyan lenne megoldható , hogy ne veszítsek talán 1 kg izmot sem? 1 kg-t mondjuk csak hetente adjak le, vagy hogyan csináljam? Napi kalória bevitelem 2600 kalória 177-178 cm magas vagyok és 77,7 kg körüli a súlyom. És a cél 69-71 kg. Jelenleg 16,3% a testzsírom. 68-68 kg-sen már 9,5 % körűl volt legutóbb. Bár az lehet necces, talán 70 kg fölött kéne maradnom! Szerintem a testzsírom méf mindig max 10,5 % lenne. Viszont elmegyek egy buliba, nem eszek kb 8 órát úgyis bemegyek 69 kg alá, legalábbis régen így volt. Ha csökkenteném a kalóriát 1800 környékére, és több vöröshúst,zőldséget illetve krumplit ennék akkor az úgy jó lesz? Vagy valami ugyanúgy nem

lesz jó?



2019. ápr. 25. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Makrókat számolj ne kalóriát. 0.5g zsír, kb 2.5g fehérje, a szénhidrátot meg tapasztald ki.
2019. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azokhoz sajnos annyira nem értek!
2019. ápr. 27. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkónak tűnni, de kénytelen leszel foglalkozni velük.

Ami egyébként egyáltalán nem bonyolult. nézd meg, hogy attól függően, hogy nő vagy férfi vagy mennyi fehérje, szénhidrát, zsír kell nekem (csak egy elvont példa: 50-25-25). ha már tudod, hogy mennyi kalóriával fogysz (heti fél kiló az ajánlott, amúgy..) azt laza matekkal ki tudod számolni (ha megvannak ezek a százalékos értékek), hogy mennyi is az annyi.

2019. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
YouTube-on sok ilyenről van szó. Ajánlom Dennis Burkhard -ot (izomvadász),aki nagyon jól kiegészíti a hiányos ismereteidet ezekről.
2019. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!