Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen legyen a kétnapos...

Milyen legyen a kétnapos edzéstervem?

Figyelt kérdés
Sajnos egy héten csak két napot szeretnék rászánni a kondira. Az lenne a kérdésem, hogy legyen elosztva az izom csoportokra az edzés? A konditeremben nagyon sok gép van mindenre, ahova járok (Én magamat talán kezdő haladóknak mondanám, ha van ilyen😂) Előre is köszönöm a segítséget!

2019. ápr. 27. 11:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Pl. ez jó lenne?: Comb, vádli, Bicepsz, tricepsz


Mell, hát, has, váll.

És akkor mindenre 2-3 gép/ gyakorlat

2019. ápr. 27. 11:50
 2/7 A kérdező kommentje:

Na véglegesítettem:

Vádli, Comb, Mell, Váll


HAS, Hát, Bicepsz, Tricepsz


Ez jobb lenne, nem?

2019. ápr. 27. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
2 teljes testes edzés ebben az esetben jobban működne szerintem.
2019. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen? De az nem olyan hatásos nem?:( Köszönöm a választ
2019. ápr. 27. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó az egy jó darabig! Ha bontani akarod,minimum 3 nap kéne,hogy egy edzésen hatékonyan el tudd végezni a kellő sorozatszámot. Nagy izmokra heti 14 sorozat,kisebbekre 8-10.
2019. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben,. még egy utolsó kérdésem lenne, és.mégegyszer köszönöm a segítséged. Ha teljes testeset csinálok, akkor lehet egy izomra 2 de inkább 3 gyakorlatot csinálni, vagy ez felejtős?
2019. ápr. 28. 00:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Csináltam egy olyan edzéstervet tavaly ősszel, hogy felsőtest-guggolás-felsőtest-felhúzás. Minden edzésnap után átlagosan 2 nap pihenő.

Egy felsőtest napom így nézett ki: fekvenyomás 4 sor, döntött evezés 4 sor, ferde nyomás 1 kezessel 3 sor, húzódzkodás szélesen 3 sor, fej fölé nyomás 1 kezessel 3 sor, kalapács bicepsz 3 sor, csigán letolás tricepszre 3 sor, végén triszettben: gépen bicepsz 2-3 sor, tricepsz nyújtás 1 kezessel 2-3 sor, oldalemelés 2-3 sor.

A következő felsőtest napom is ugyan ilyen sorozatszámokkal ment, csak a gyakorlatokat cseréltem le: ferde nyomás, húzódzkodás, fekvenyomás 1 kezessel, szűk evezés alsó csigán, nyak mögül nyomás, francia rudas karhajlítás, padlóról nyomás, döntött t. oldalemelés, bicepsz gépen, csigán letolás kötéllel.

A guggoló napon pedig 4 sor guggolás, 3 sor zártlábas guggolás, ha nincs külön felhúzó nap akkor a guggolások után 2-3 sor merevlábú felhúzás mehet.

2019. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!