Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen prot szedjek? Milyen...

Milyen prot szedjek? Milyen edzés gyakorlatokat végezek?

Figyelt kérdés
Szeretnék izmosodni ill.fogyni. 30 éves nő vagyok.
2019. máj. 3. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
BCAA, ECA stack, anavar mehet.
2019. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, multivitamin az alap, megfelelő mennyiségű víz, és normális kajálás. "Por" - on csak akkor érdemes elgondolkodni ha az alapokat ismered, ne szedj be össze-vissza mindent, és ne várj csodát egy portól.

Fogyni és izmosodni csak kezdetben tudsz egy darabig amíg az izomtónus beáll. Utána vagy az egyik vagy a másik fog menni egyszerre.

Sajnos nagyon nem vagy specifikus a célokat és a körülményeket tekintve, így pontos edzéstervet és étrendet nehéz lenne írni.

2019. máj. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet nem mozgok otthon ezekben.

Azért kértem itt meg szakembertől is tanácsot. Úgy vagyok vele szeretek több embert megkérdezni miellött neki kezdek bárminek is. Szeretnék otthon is edzeni meg kodiban is. Ezért kértem tanacsot mit és hogyan.

2019. máj. 6. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!