Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket nem zavarnak a helytel...

Titeket nem zavarnak a helytelenül végrehajtó kondisok?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy én mindent hibátlanul csinalok mivel anno fullos edzőt fogadtam a legjobbat, legdrágábbat mert megért nekem ennyit.


De gyakran latom sokan pl teljesen kinyujtjak a fekvenyomaskor a kezüket odamegyek es megmondom hogy ez egy lofsz igy nem ez a lényege... Nem finomkodok, nem az a típus vagyok.


Erre jon a sértodottseg meg hogy hogy beszelek hagyjam békén, ahelyett hogy megköszönné az ingyenes segítséget.


Nyugodtan megyek le kondizni de 10 perc múlva mar tiszta ideg vagyok amikor latom ezt a sok, sportot nem tisztelo egyént !


Az ilyen minek jár le kondizni?


2019. máj. 5. 13:48
1 2 3 4 5
 11/50 Mélymagyar ***** válasza:
89%
Ha ezt igy letolnád nekem élőbe jó hangosan elküldenékek a fszba
2019. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Ne tereld a szót, nem ide tartozik.


A lenyeg ezt a sportot felsőfokon űzöm, beképzeltség nélkül. Szóval van mire fel másoknak megmondani mi a helyes kivitelezés. Hidd el, nem szrul mondom el...

2019. máj. 5. 15:20
 13/50 Mélymagyar ***** válasza:
92%

Ezekszerint az életben nem vagy jobb mint bárki más és nem csinálod "nagyban".


Versenyeredményeket tudsz mutatni?

2019. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

#12, Azt írod, profik kezében edzel, te mindent jól csinálsz, minden jól megy. Ez esetben küldj már egy képet légy szíves a formádról, hiszen muszáj jól kinézned ha te vagy a "mindentudó".

Ha nem küldesz képet, hanem csak kifogásokat keresel, tereled a témát, akkor elég ciki lesz részedről. Ugye senki sem akará ha egy nála sz*rabbul kinéző okoskodna neki. De ha nem így van, akkor küldj képet.

2019. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver, ha ilyen stílusban odajönnél hozzám és elkezdenél kioktatni, elküldenélek a fa*szba. Nem az a baj, hogy segíteni akarsz nekik, hanem az, ahogyan teszed azt, amilyen stílusban. Szerencsére ahova én járok kondiba, ott intelligens emberek vannak, nem ilyen prolik. Ha tiszte ideg vagy emiatt, az a te bajod, menj el orvoshoz, mert valami nincs rendben nálad fejben.
2019. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak az jön le, hogy egy igazi f.... vagy.
2019. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
93%
A múltkor lementem a dzsimbe és elkedztem bemelegíteni. Csinálom a fekvőtámaszt és odajött egy fröcsögő szájú ürge, hogy "nem így kell csinálni". Akkor az te voltál?
2019. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom neked, hogy én egyszer sem néztem mások h edzenek. Max nagyon extrém, durva esetben vagy ha kértem tanácsot és megnutatta vki hogy is kell...

Te mit foglalkozol másokkal? Nincs jobb dolgod? őszintén

2019. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, és nem is az én dolgom hogy szóljak nekik. Miért nem vagy hivatalonsan edző, ha mindent ilyen jól tudsz? De ha az lennél is kell hozzá kultúráltság, empátia hogy odalépj és felajánld a segítségedet, de ezzel a stílussal? Ezt felejtsd el.
2019. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
17%
Jól csinálod, oda kell menni, el kell mondani ha valami rossz. Ez egy iszonyú veszélyes sport, ha valaki rosszul csinálja örökre megnyomorodhat. Szóval meg kéne, hogy köszönjék ha kijavított őket!
2019. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!