Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket nem zavarnak a helytel...

Titeket nem zavarnak a helytelenül végrehajtó kondisok?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy én mindent hibátlanul csinalok mivel anno fullos edzőt fogadtam a legjobbat, legdrágábbat mert megért nekem ennyit.


De gyakran latom sokan pl teljesen kinyujtjak a fekvenyomaskor a kezüket odamegyek es megmondom hogy ez egy lofsz igy nem ez a lényege... Nem finomkodok, nem az a típus vagyok.


Erre jon a sértodottseg meg hogy hogy beszelek hagyjam békén, ahelyett hogy megköszönné az ingyenes segítséget.


Nyugodtan megyek le kondizni de 10 perc múlva mar tiszta ideg vagyok amikor latom ezt a sok, sportot nem tisztelo egyént !


Az ilyen minek jár le kondizni?


2019. máj. 5. 13:48
1 2 3 4 5
 1/50 Mélymagyar ***** válasza:
97%

Miért is nem tisztelik a sportot?


Nem finomkodsz..hmm.. talán kéretlenül odamész és durván kioktatod őket? Ennek ki örülne?


Gondolkozz már!

2019. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Igen kioktatom őket mert szégyen amit sokan csinalnak.


Multkor egy gyerek behintazott bicepszezésnél, odairanyitottam Scott padhoz! Nem szolt semmit odament es ott folytatta tovabb.


Mindjart a felére csökkent a francia rudon a súly! :DD

2019. máj. 5. 13:59
 3/50 anonim ***** válasza:
91%

Ne foglalkozz velük. Akit érdekel az utánaolvas vagy keres egy edzőpartnert ingyen vagy pénzét. Akinek ennyit nem jelent és vagy nemt örődik az egészségével/fejlődésével az nem kíváncsi a kéretlen kioktatásokra.

Én testnevelő vagyok, súlyemelő szakáigi edző, testépítés, erőnléti és személyiedző. Jelenleg egész más területen dolgozom, de rendszeresen járok kondizni, rendszresen látok helytelen kivitelezéseket, még edzők mellett is, de mégsem megyek oda szakérteni. Ha valaki kérdez, természetesen beható magyarázattal szolgálok. De magamtól, mint említettem kéretlenül, önkényesen nem fogok odamenni okoskodni, mert nem kíváncsiak rám, úgy ahogy én sem lennék kíváncsi hasonló helyzetben ezekre. Elmegyek szórakozásiból bármilyen sportra és minden második megnyilvánulásomnál azt hallgatnám, hogy nem jól fogom az ütőt, nem jól érek a labdába, nem jó helyen áll a lábam, stb... Utálnám és idővel elküldeném az anyjába.

2019. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam szólni, ha valamit nagyon veszélyesen csinálnak, pl "macskahátas" felhúzás, vagy negyed ismétlések fekvenyomásnál 180 kilóval.
2019. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
95%

"10 perc múlva mar tiszta ideg vagyok "


Keress fel egy pszichológust! Megártott a sok koksz.

2019. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavar mert nem foglalkozom másokkal. Csinálom a dolgomat és ennyi. Ajánlom próbáld ki.
2019. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
60%
Ez addig megy, amíg az egyik idegesebb fél az arcodba nem vágja az ötvenkilós tárcsát. Érdemes a magad dolgával foglalkozni, egészségesebb is.
2019. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
91%

Én meg tiszta ideg vagyok a fontoskodni akaró hülyéktől. Amíg nem kérnek meg valamire addig kuss van. Gondolom nem valami mérnök zseni vagy, hogy ekkora problémákat látsz 1-1 hibában.

Ha veszélyesen csinál valaki valamit az már más.

2019. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Ha valaki valamit csinal azt csinalja jol vagy sehogy.


Ez a mottom. A nagyok is megmondták.


Anno én is fizettem kemény pénzeket hogy idővel profin, hibátlanul edzek ahogy most is teszem. Soha nem vétettem hibát mert profik kezében voltam. De van olyan kondis aki fel eve ugyanugy szrul csinal valamit


Sokakban semmi alázat e sport felé!

2019. máj. 5. 15:05
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
A sporton kívül miben csinálod nagyban? Orvos vagy? Cégvezető zseni? Miben vagy még olyan nagyon király?
2019. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!