Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Becsípődtem, most pár hétig...

Becsípődtem, most pár hétig még biztos nem tudok rendesen edzeni, addig van értelme tolódzkodni és húzódzkodni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 6. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz tolódzkodni meg húzódzkodni, akkor egy szimpla kar hajlítást bicepszre, és szimpla letolás tricepszre is tudna menni. Meg talán valami tárogatás is mellre.


Vádli is tudna menni szerintem. Guggolást meg felhúzást azt felejsd el. Nézz különböző gyakorlatokat, amivel úgy tudod megedzeni az adott izom csoportot hogy nem fáj a becsípődés

2019. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök,ha lábra állok,az felejtős,hogy még plusz súlyal is terheljem a derekam.
2019. máj. 6. 12:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszod.
2019. máj. 6. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Részvétem. Régebben nekem is beakard párszor, két bottal alig tudtam közlekedni, nemhogy tolódzkodni:)

Van értelme, persze, ha bírod csinálni. Kellemes Flector

tapaszozást addig is:( Ha nagyon akut, akkor menj ügyeletre diclophenac injekcióért.

2019. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam hogy nézz olyan gyakorlatokat amiket tudsz csinálni esetleg. Pl. bicepszezni lehet fekve is, csigával. Gondolom tricepszezni is lehet.


Lehet nem minden izom csoportot tudod majd így megedzeni, de legalább az a pár nem fog visszafejlődni, ha továbbra is jól kajálsz. :)

2019. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább pihenj. Egyrészt, ha bicepszzel (még ha csak ~20 kilóval is csinálod oldalanként), akkor is éri terhelés a hátadat, sőt, húzódzkodás közben is be tud csípődni az alsó hát ha túlságosan homorítasz. Másrészt, nem ebből élsz, de még ha ebből élnél sem érné meg tovább rombolni magad. Feküdd ki, majd ha rendbejössz folytatod. Pár hetet kibírsz, az izom meg nem tűnik el annyi idő alatt.
2019. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!