Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlotok?...

Milyen edzéstervet ajánlotok? És milyen fehérjeport?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja edzem konditeremben, előtte 10 évig fociztam versenyszerűen. 187cm 72kg 17/f Milyen edzéstervet ajánlotok. Heti 3/4 alkalom, Egész test. Izomépítés a cél. Illetve milyen fehérjeporokat ajánlotok?

2019. máj. 9. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

heti 2*alsó/felső vagy 1*alsó/felső+1*teljes testes

alapgyakorlatokra fókuszálva

2019. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Starting Strenght 5x5, nutriversum
2019. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyedben tömegnövelőt vennék, Mex Size Max nagyon jó minőségű! A csokis mindegyik fehérjénél finomabb!
2019. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tömegnövelő miben lenne jobb mint a fehérje?
2019. máj. 9. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy izmosodj kell szenhidrat es feherje. Ebben egy adagban mindkettő van, 25 g feherje + 77 gramm szenhidrat + nagzyln jo az íze
2019. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

heti 3x teljes test edzést ajánlanám én.

heti :3 fekvenyomásal

2 guggolásal

1 felhúzásal

1vállból nyomásal

Illetve húzockodás kitörés és döntött törzsű evezésel.

Fehérje port nem tanácsolok de ha nagyon akarsz akkor shopbuilderről whey protein professionalt mondanám de én nem vennék semmilyet se. Mert ez táplálék kiegészítő. Egy kényelmi dolog inkább.

Ha betudod vinni a testsúly (kg) 1.5x fehérjéből(gr) akkor nincs rá szükséged és a igazi kaja mindig jobb mint egy mesterségesen előállított...

2019. máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*még lemaradt hogy vitamint viszont javaslom, hogy vegyél Multi illetve kalcium magnézium.
2019. máj. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!