Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leáldozóban Drugs Bunny csillaga?

Leáldozóban Drugs Bunny csillaga?

Figyelt kérdés

4-5 éve ezen az oldalon is a hozzászólók többségben a DB-rajongók. Azóta nagyot változtak a dolgok, a gyk-n is rengetegen kritizálják (hozzáteszem jogosan!).

Kiemelik a sok ellentmondás (csúnyagonosz fészbuk, közben meg DB a twitteren pózolgat), helyesírási hibák, tárgyi tévedések a Sárga kapszulában, táplálékkiegészítők erőltetése, sok butaság, amit összehord a BB rádió a különböző témákban, etc.


Nem tudom, mi ennek az oka –talán egyre elavultabb a tudása-, de az edző válaszol.hu is kifulladóban, a bodybuilder.hu olvasásáról is mindenki lebeszél már.



2019. máj. 14. 11:08
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
te írsz össze róla mindenféle logikátlanságot, és nekünk kéne megmagyarázni? elavult a tudása? miért azóta máshogy kell megfogni az olimpiai rudat vagy mi?:D tápkiegek.. engedd már el. senki nem mondja, hogy marhára tele kéne vásárolnod magad kiegészítőkkel. 10 éve is az alapokat hangsúlyozták: fehérje, vitamin a 2 legfontosabb. meg a fészről már egyszer kifejtettem a véleményem. ha szerinted a facebook hibátlan, akkor gratulálok :D amit Bunny oktat manapság az, hogy megmutatja hogy kell főzni a marhát meg reklámozza kicsit az anabolic wheyt ezzel mi a bajod? mert mást nem nagyon csinál a bb tv-ben még bemutat pár gyakorlatot aztán hello.
2019. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
29%
Buta provokatív troll a kérdező!
2019. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
te jössz itt azzal, hogy ne személyeskedjünk erre felhozol mindent, hogy nem tudok olvasni meg nem tudok angolul stb. én meg oda szmájlizok ahova akarok, nem neked fogok megfelelni :)
2019. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

„miért azóta máshogy kell megfogni az olimpiai rudat vagy mi?:D”


1, nem csak edzéstechnikai kérdések vannak, hanem pl .táplálkozás is, de még edzéstechnikai kérdésekben és változhattak dolgok, ahogy változtatok is, csak ennek megértéséhez nyilván tudnia annyira angolul, hogy megérts angol nyelvű cikkeket, DB nem tud annyira angolul, ahogy a követői sem nagyon.,


„senki nem mondja, hogy marhára tele kéne vásárolnod magad kiegészítőkkel”


á nem dehogy. végül is csak minden hozzászólásában erre buzdít.


„ha szerinted a facebook hibátlan, akkor gratulálok :D”


az a fránya szövegértés, de nehezen megy neked! ilye tsem írtam. sztem nagyon lassan olvass, ha kell, húzd alá a lényeget. azt írtam, hogy ugyanazt csinálja a twitteren, amiért másokat fikáz, hogy pl, a fészen pózolgatnak. ezt ellentmondásnak hívják, nyugodtan keress rá a szóra.


„mert mást nem nagyon csinál a bb tv-ben még bemutat pár gyakorlatot aztán hello.”


senki nem beszélt a BB tv-ről, BB rádió írtam. a BB tv és BB rádió szó is 2 b-vel kezdődik, ez zavarhatott meg. viszont utána az egyiknél két betű van (tv), a másiknál 5 betű (rádió). egyébként meg általánosságban beszéltem bunnyról, csak megemlítettem, hogy a rádióban butaságokat beszél, ahogy a Sárga kapszulából, erre te azzal reagáltál, hogy a BB tv-ben miket csinál :D ezért ennél gyermetegebb érvelési hibát is ritkán látni kombinálva szövegértelmezési problémákkal.

de tartamilag is ökörség amit írtál, mert az edző válaszolban már terhesnek és rákbetegnek és adott tanácsot, azt is írta, hogy a vitaminokat nem lehet túladagolni ( ami ebben a formában nem igaz)

én meg oda szmájlizok ahova akarok, nem neked fogok megfelelni”


ezt sem sikerült érzelmezned. nem azt írtam, h ne szmáljizz, hanem hogy ha gúnyosan, szmájlizva okoskodsz, akkor nagyon kínos lesz utána, amikor kiderül, hogy tévedtél, ami a te esetedben meg is történt.

mindenesetre 2 dolog felmerült bennem a kérdés kapcsán:


1, talán nem véletlen, hogy egy ennyire gyenge szakértőnek ennyire tanulatlan, műveletlen rajongói vannak

2, az olyanok, mint te, akik egy 5-10 soros hozzászólások 80%-át nem tudják értelmezni, vajon mi a bánatot dolgozhatnak?

talán nem is csoda, hogy itt tart az az ország, amikor magabiztos funkcionális analfabétákat engedünk érettségizni, szavazni stb.

2019. máj. 15. 08:28
 15/41 A kérdező kommentje:

ja egyébként, 53%-os, direkt megnéztem nemrég a drugs bunny-s kérdéseket, és az összesnél ott vagy megvédeni Bunnyt :D

ez kissé beteges, már bocs. vagy tán szerelmes vagy?

2019. máj. 16. 11:07
 16/41 MadSeal ***** válasza:
0%
Tőle tanúltam meg rizst főzni, egy-két gyakorlatott, bár a mostaniak valami nagyon elcseszett spekulációi csak az edzésnek. Viszont amikor egy agyonscitecezett rész után bevágaja, hogy a cégek csak a nyereségre hajtanak, és egyáltalán nem érdeklik őket a fogyasztók, akkor az nagyon tud fájni a lelkemnek...Mostanában csak átugrom az ilyen részeket, és csak szórakozásból nézem. Alapból ez a fitness láz már nem olyan, mint 5-10 éve volt, szóval jogos, hogy a hozzá tartozó tartalmak minősége is romlik.
2019. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
79%

"Tőle tanúltam meg rizst főzni"


Gecc azért az nagyon komoly skill. Jelöltek a fizika Nobel díjra érte?


😂😂😂

2019. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
beteges az te vagy, kérdező. de befejezhetnéd már, unalmas vagy minden nap
2019. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Amíg más nem készíti el a bbtvket addig marad ő a helyén!
2019. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 MadSeal ***** válasza:

#17, akkor úgy mondom, hogy jól főzni a rizst. Teljesen más így az íze is.

Kefélni is egyszerű, meg mindenki tud, de hogy mennyire és hogyan az már más kérdés.

2019. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!