Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leáldozóban Drugs Bunny csillaga?

Leáldozóban Drugs Bunny csillaga?

Figyelt kérdés

4-5 éve ezen az oldalon is a hozzászólók többségben a DB-rajongók. Azóta nagyot változtak a dolgok, a gyk-n is rengetegen kritizálják (hozzáteszem jogosan!).

Kiemelik a sok ellentmondás (csúnyagonosz fészbuk, közben meg DB a twitteren pózolgat), helyesírási hibák, tárgyi tévedések a Sárga kapszulában, táplálékkiegészítők erőltetése, sok butaság, amit összehord a BB rádió a különböző témákban, etc.


Nem tudom, mi ennek az oka –talán egyre elavultabb a tudása-, de az edző válaszol.hu is kifulladóban, a bodybuilder.hu olvasásáról is mindenki lebeszél már.



2019. máj. 14. 11:08
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

MadSeal:


Hogy főzöd a rizst? Vagy ha tudod, belinkelhetnéd a videót.

2019. máj. 17. 08:13
 22/41 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok DBnek kellene szemelyesen mindezt megmondanod akkor is ekkora Nagy szajkarates lennél...
2019. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

# 22/22

látom, továbbra is bőszen írogatnak DB tini rajongói :D kicsit óvodásak ezek a hozzászólások.


most mi is kérdésed? hogy el merném-e a mondani neki személyesen? el. miért ne merném? DB max. 170-175 cm jó nagy sörhassal. nála azért a férfiak többsége magasabb, és aki edzeget, vagy küzdősportol, jobb formában is van. vagy a nagy szája miatt ne merném?


azért azt ne felejtsd el, hogy az utca azért más, mint az edzőválaszol, azért DB se mer az utcán fogyatékosnak nevezni másokat, mert ha megtenné, akkora pofont kapna, hogy lábra nem tudna állni.


de tényleg cukik vagytok, ilyen „személyesen úgyse mernéd elmondani” mondatokkal, amiket általános iskolában hallottam utoljára :) így a hozzászólások színvonala alapján (tartalom, helyesírás, fogalmazás), kétlem, hogy 16 évesnél idősebbek az itteni Bunny-rajongók.

2019. máj. 17. 14:12
 24/41 anonim ***** válasza:
akkor verekedj össze vele, ha győzöl te lépsz a helyére
2019. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 MadSeal ***** válasza:
Volt valamelyik BB.tv részben, nem tudom hanyadikban, de nem rég. 2-3 korábbi max.
2019. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Inkább ezt nézzétek ha rendesen meg akartok tanulni főzni.



[link]

2019. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
30%
Reméljük, Bunny nem olvassa ezt a kérdést, mert becsületsértésért akár a bokádat is megüthetnéd! Hozzáteszem teljesen jogosan!
2019. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Inkább legyen tele több trollkérdéssel a gyk testépítés szekció mint ilyen gyűlölködésekkel.

Ha nem tetszik DB ne nézd én is így teszek.

Persze azért gondolom a bbtvt csak megnézed....

2019. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
A becsuletsertes teljesen, te zsebjogasz.
2019. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Teljesen mas*
2019. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!