Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leáldozóban Drugs Bunny csillaga?

Leáldozóban Drugs Bunny csillaga?

Figyelt kérdés

4-5 éve ezen az oldalon is a hozzászólók többségben a DB-rajongók. Azóta nagyot változtak a dolgok, a gyk-n is rengetegen kritizálják (hozzáteszem jogosan!).

Kiemelik a sok ellentmondás (csúnyagonosz fészbuk, közben meg DB a twitteren pózolgat), helyesírási hibák, tárgyi tévedések a Sárga kapszulában, táplálékkiegészítők erőltetése, sok butaság, amit összehord a BB rádió a különböző témákban, etc.


Nem tudom, mi ennek az oka –talán egyre elavultabb a tudása-, de az edző válaszol.hu is kifulladóban, a bodybuilder.hu olvasásáról is mindenki lebeszél már.



2019. máj. 14. 11:08
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

becsületsértésért :D


látom, a joghoz sem konyítotok. hiába a gyk a magabiztos műveletlen emberek gyűjtőhelye.

2019. júl. 3. 08:25
 32/41 anonim ***** válasza:
# 31 Amúgy viccen kívül te nézed a BBTV-t vagy body.buildert ?!
2019. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Én 60kg-ot fogytam és megváltozott a teljes életem hála bunnynak, en tisztelem becsülöm, örök hálám a sárga kapszuláért, így pont leszarom aki fikázza kritizállja...
2019. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Drugs Bunnyért régen is azok csak rajongtak, akik lusták voltak olvasni/nem tudtak angolul, és ezért azt hitték, hogy a Sárga Kapszula valami szakkönyv (lol).


Egyébként sosem volt egy értelmes ember:


-fogalmazni, beszélni sem tud normálisan

-rengeteg hiba van abban, amit mond, a Sárga Kapszulában is

-Drugs Bunny tudása ma már borzasztóan kevés, aki ne lusta is tud angolul, az sokkal jobb, naprakészebb dolgokat olvashat, DB tudása semmit nem fejlődött


felesleges elemezni, hogy miket mond a rádióban, vagy miket ír, mert nem egy tanult, olvasott ember (sosem volt az), a politikához sem ért, ezért persze hogy baromságokat beszél

2019. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Amúgy meg milyen óriási tudás kellene egy natural sportolónak ?

Nem kell zsonglőrködni a szteroidokkal stb.

2019. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem, DB-nek megmutattam ezt a kérdést és elég ideges lett!
2019. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de ahogy nézem, a BodyBuilder.hu is erős lejtmenetben van.

Drugs Bunny kb. 45 éves, de többnek néz ki, nagyon leépült, és lefogyni sem képes normálisan.


a másik meg az, hogy DB tudása régen is hagyott némi kívánnivalót magam után, de most már egy áltag youtuber (pl Három Harmad) tudása és bőven meghaladja Bunnyét.

Azt meg hagyjuk is, hány pálfordulása volt különböző témákban és mekkora baromságokat hord össze a BB rádióban.

2021-ben érthető módon aki igényes, nem a lepukkant, műveletlen tahó Drugs Bunny véleményére lesz kíváncsi.

2021. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

az Én Bunnym fehérben amikor Mob Depp rákezd;)

https://www.youtube.com/watch?v=Z3Oux1lN__4

2021. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

a Valós bunny hihetelen csodás Nő

;))

2021. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

álomvár s az összes lány-ragadozó lettem s Bennem a lelkem

megfeszül-ördög tanyázik e helyen segíts Istenem-segíts szállni

segíts repülni-az élet itt egyhelyben feszültség-csodádra győzedel

medre talán képes vagy Ten magad-de engedd

el s repülj élj együtt a lényeggel-az élet kikészít ha nincs szerelem ez a legszebb s legfenségesebb drog-az örömtől a szépségtől-hörgök csorgok én Lelki roncs-segíts szeress át e életen-fogj engem fogj a Lényegem-elüresedett e élet-szállni repülni újra minden baráti minden titok

repülni szállni nyiss Jól-az Életet elvesztettem mert elvesztettelek Téged

erről értesültem s lettem éber a stégen-szorítsd szívem szorítsd össze mint egy papírfüzetet a sorokban haladó sorokban akadok-szorits s ölelj a szövetik tartó ömleng-csókolj így üresen és küresedett Csók vagy Csődtömeg

;))))

2021. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!