Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme vitaminokat...

Van értelme vitaminokat szedni? Mi a hatásuk?

Figyelt kérdés
Biotech one day vitaminról vélemény ?
2019. máj. 18. 18:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Én csak izuletvedot és omega 3-at (de már azt sem sokáig) szedek, másnak nem látom értelmét, ha beteg vagyok szedek C vitamint és kész. De nem vagyok sűrűn beteg..

Én úgy gondolom, hogy mivel tisztán etkezen és változatosan ezért minden vitamint beviszek.

Kiveve ugye D vitamin de azt csak télen szedem csepp formában.

2019. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
38%
be se kellene írni googleba..mert alapvető tudás.
2019. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Ha a fehérje szénhidrát a építményhez a tégla akkor a vitamin az ami megfogja a 2téglát.
2019. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Mennyi kretén ír ide te jó isten!


#11 nek van amúgy igaza. Egyedül a d vitamin pótlásnak van bizonyítottan jótékony hatása, télen.

2019. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

"keresd meg, én csak forrást küldtem"


Kár, hogy a pubmed nem forrás. Ennyi erővel googlet is be lehet linkelni...


Azt hiszitek okosak vagytok, csak sajnos nem vagytok.

2019. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Vitamin = drága pisa
2019. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

#17


Valahogy úgy

2019. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
72%

Haha látom nem esett le. Én tisztában voltam vele eddig is, hogy csak drágát hugyozol tőle. Csak kíváncsi voltam mi lesz ha rákérdezek.


Pontosan erre a viselkedésre számítottam. :)

2019. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Figyeljetek.

Ha valaki nem akar szedni ne szedje annyival lesz kevesebb véleményem szerint véleménye szerint meg nem ennyi!

Ha valaki szedni szeretne még mindig többel van mintha fehérjét szedne vagy tömegnövelőt... fehérjét stb-t rendes kajából betudod vinni de annyi zöldség gyümölcsöt nem tudsz szedni hogy rendesen tápláld vele szervezeted és idegrendszered.

Ha az értelmét nézük akkor több van mint a többi kiegészítőnek. Orvos se hiába ír fel vitamint --> hullott hajam foltokba majd újra nőtt vitamin hiány volt oka, megannyi ilyen példa van.

2019. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Kozvetlen hatasuk nincs. Konkret, ertekelheto forrast ami teszt alapon megbizonyosodik az elonyukrol, en sem olvastam meg soha. Kb. 10 eve edzek, hol szedek vitamint, hol nem, semmi differenciat nem vettem eszre, sem a sportteljesitmenyben, sem egyeb tevekenysegeimben. Eleinte bemagyaraztam magamnak, hogy neha napjan azert vagyok faradt, mert nem vettem vitamint ket hete vagy ket honapja, stb. De jozan paraszti esszel belegondolva, mindig van ra racionalis magyarazat, nem mellesleg akkor is elojott ha eppen Animal Pakot zabaltam napi szinten.

Nagy mumus a vitamin piac, rohadt olcson eloallithatok es rohadt dragan eladhatok, kb. mint a gyogyszeripar.

2019. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!