Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme vitaminokat...

Van értelme vitaminokat szedni? Mi a hatásuk?

Figyelt kérdés
Biotech one day vitaminról vélemény ?
2019. máj. 18. 18:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Mekkora egy tapló sötét paraszt nyomorék vagy te 22.
2019. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Egy igazi ocsmány suttyó
2019. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Közben törölek egy csomó választ, szóval a számozások már nem épp megfelelőek :D nyilván nem neki szól...
2019. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Azaz nem magamnak :D


De biztos vissza fog még jönni a főkretén...

2019. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"rohadt olcson eloallithatok es rohadt dragan eladhatok, kb. mint a gyogyszeripar."


Ez nagyon nem igaz. Mármint a gyógyszeripar nem hiába lesz a végére drága. Vitaminokban semmi k+f nincs és szinte semmi előírásnak nem kell megfelelniük, semmi vizsgálat nem szükséges ahhoz, hogy forgalomba kerüljön.


A vitamin business éppen csak egy fokkal kevésbé kisebb lehúzás mint a homeopátia...

2019. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

#25,

Csak annyi, hogy nem megyek bele a vitádba mert olyan egy primitív fogyatékos... szóval na, nem törődök olyanokkal akikhez képest a 100-as szög integrált áramkör.

De remélem ezt megtudod érteni és nem veszed zokon.

Felesleges vitáznunk amíg nem tudsz érvelni. Erről ennyit, írj bármit, pont lefogom szarni, hogy mire b*szod el az idődet.

2019. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Bizonygasd még hogy hülye vagy! Hajrá!
2019. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
#26 igen, ez igy van. Ezert irtam oda, hogy kb. Generikusan meg mindig a gyogyszeripar hozza a legtobb hasznot, koltsegektol fuggetlenul. Manapsag jobb befektetes mint az olaj, kabitoszer vagy fegyverkereskedelem. A vitamin az kicsit mas, nem is 1:1-ben szandekoztam hasonlitani a kettot. Sot, hulye hasonlat volt. 😃
2019. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Atya úr isten, pedig csak vitaminokról kérdeztem mert agyaltam hogy érdemes-e venni, erre ez fogad ..
2019. máj. 19. 19:43
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok értelme van ezeknek a vitaminoknak, azon kívül, hogy rohadt nagy pénzeket lehet vele keresni. Én is sportolok, kondizok, meg saját testsúlyos edzés. Egyszer szétcsesztem a vállam. Mindenki mondogatta, hogy hónapokig szedjem ezeket a szuper ízületvédőket és rendbe fog jönni. Gondoltam egy próbát megér. Hónapokig szarakodtam velük, többet is kipróbáltam. Tudod mennyi hatása volt? NULLA. És tudod, hogy mi hozta rendbe a vállamat? A regenerációs gyakorlatok. A test gyógyítja önmagát, teljesen felesleges szaros ízületvédőket szedni, de persze most le fognak hurrogni az emberek, mert valaki már sok pénzt beleölt. Az egész egy nagy placebo szerintem. Vitaminok nagy részével is ez lehet a helyzet.


Van egy kondis haverom. Folyamat tömi magába a Sciteces vitaminokat, de havonta többször beteg. Én, aki nem használ ilyet, évek óta nem voltam beteg. Erről ennyit. Elég hülyén és önmagának ellentmondónak tud kinézni, amikor ezek a nagy kondisok tömik magukba a vitaminokat, de közben meg egészséges életmódról beszélnek.

2019. máj. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!