Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért vonzza a testépítés...

Miért vonzza a testépítés sport a gyenge értelmi képességű embereket?

Figyelt kérdés

Végigolvasom itt a kérdéseket és ez valami botrányos! Belenézek más sport kategóriák kérdéseibe és tök jó értelmes kérdések és válaszok vannak. De ez itt? Mint ha az állatkert majomházába bekötötték volna az internetet!


Hát mi folyik itt?!


2019. máj. 26. 10:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Mit javasolsz, hova írjunk mi gyenge képességűek? Ezotéria, homo rovat?

Vagy a "Laci megvert de szeretem" rovatot?

2019. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

#1


Igen, neked a homo rovatba kellene.

2019. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlen mindenki hülye ott, de valóban sokan kompenzálásból járnak oda. Vagy mert alacsonyak, vagy mert tanulatlanok. Valamit meg csak fel kell mutatni, ha nőt akarnak.
2019. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Valamit meg csak fel kell mutatni, ha nőt akarnak."


De ennyitől nem lesz nőjük vagyis lehet de az is ugyan olyan szinten lesz mint ők...

2019. máj. 26. 10:32
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
#4: de nem is az a cel, hogy kvantumfizkarol beszelgessenek. Pont eggyel tobb p*najuk van mint a gyurmazos fiubak, ennyi eleg is.
2019. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
*fiunak, na
2019. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Az folyik,hogy alacsony vagyok,de széles a vállam,nem teccik,haaa???

Figyelj,ez a sport így vagy úgy a kompenzálásról szól.Más kérdés,hogy ki mit kompenzál vele,hogyan viselkedik.

2019. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
mindenki maga dönti el miért csinálja ezt a sportot én személyesen nem kompenzálni akarom magamat hanem szimplán csak szeretek edzeni és erősebb lenni és mi abba a baj ha jobban is nézek ki mellette egészséges is vagyok? Egy férfi így van bekódolva hogy szeressen sportolni edzeni és erősebbnek érezni magát "alfa hímként" Az hogy van pár gyenge elméjű az mindenhol van ne vedd azokat komolyan azt annyi. Úgy se fognak nagyobb szintet elérni ha csak nem használnak egyébb szereket szóval csak hülyeséget beszélnek. Részemről ennyi.
2019. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Lazy Lover ***** válasza:
Mert van itt 1-2 troll aki itt tölti a szánalmas idejét
2019. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%
Lazy lover magára ismert.
2019. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!