Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme szálkásítani...

Mi értelme szálkásítani cardiozni szenvedni ilyen dolgokkal ha más bármit eszik és kockahasa van?

Figyelt kérdés

Már fogytam 16 kg ot és még még mindig nem vagyok magammal elégedett még szeretnék lefogynk 5kg ot de egyszerűen nem megy lejjebb a sulyom.

Kezd elegem lenni az egészből


2019. jún. 2. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem mások miatt csinálod, hanem magad miatt.
2019. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert akik bármit esznek és kocka hasuk van azok hazudnak.

Nálatok suliban nem volt olyan ember, aki "sohasem tanul de mégis szín5ös"? Na, ez kb ugyanaz a helyzet.

2019. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen értelmes, részletes, konkrétumokat kereső kérdéseket.
2019. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha eleg mely a hasizmod 13%testzsiral is katszik feszites nelkul 15%al meg feszitve

Nem art azt is erositeni es aranyositani kis izmot konyebben fedi el a zsir mint a nagyobbat

2019. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mert akik bármit esznek és kocka hasuk van azok hazudnak."


miért is hazudnának? vannak ilyen szerencsések, attól mert te zsíros vagy és a víztől is hízol attól még vannak akik bármit bezabálhatnak és nem zsírosodnak el.

2019. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En csokit cukros teat meg ilyeneket eszek probalok minel tobbet enni mert en meg ellentettet akarom nagyobb tomeg nagyobb erovel de pont 12.5 fele nem megy a testzsirom.
2019. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Mert ilyen nem létezik, hogy valaki a víztől is, valaki meg egy vödör fagyitól sem hízik. Ez csak egy idióta fogyós mítosz mint a raktározó mód...

2019. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7#

Nek igaza van.

Ezek a mítoszok,és még meg is magyarázza!De tudok olyat,hogy szalonnától,kenyértől is izmosodik!!Mindig ez a hallottam,meg tudok olyat,láttam..

Hát persze.A zsirból izmot,max egy ufó csinál!!Totál más az összetételük érted!Sejttan,biokémia!De ő akkor is elmagyarázza neked,hogy de!!

Kérdező az edzéseidet ne másokhoz viszonyítsd.

Te te vagy,a saját testeddel,metabolizmusoddal.

Ehhez kell igazodnod.Amit elértél az szuper!Arra gondolj,hogy az utolsó kilók a legnehezebben jönnek le!

Kitartást!

2020. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!