Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti járnátok terembe, ha...

Ti járnátok terembe, ha otthon lenne erőkeret + még pár kiegészítő?

Figyelt kérdés
Megéri a bérlet, ha otthon is elég sok eszközöm van? Gépeim nincsenek nyílván. Szabadsúlyos gyakorlatokat végzek kizárólag.
2019. jún. 6. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nem mennék , max áthívnék egy - két olyan havert akivel szívesen lógok egy társaságban
2019. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem mennék.
2019. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem mennék :)
2019. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Én mennék. A sokféle gép és a nagyméretű súlyzók miatt.
2019. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. jún. 6. 22:29
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha van megfelelo helyed ra es kereted meg sulyod akkor nem kellene menni terembe mert minek csak hatrany, max ha edzopartner kell es ott van.

En is otthonra vettem de nem birja ugyebar mert nincs rendes helye na meg alberletes ember megint nem tud maganak venni ugy meg marad csak a terem

2019. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szerencsére nekünk van egy helyiségünk ahol elfér. Kb ezek vannak nekem: Erőkeret, pad, 200 kiló tárcsa, franciarúd, egyenes rúd, egykezesek, hex rúd, hiperhajlító, tolódzkodó,húzódzkodó


Úgy vagyok vele, hogy hobbi szinten már ezekkel is szép eredményeket lehet elérni. Inkább kajára költöm azt a 8-10 ezer bérlet árat.

2019. jún. 6. 22:55
 8/14 anonim ***** válasza:

"Szerencsére nekünk van egy helyiségünk ahol elfér. Kb ezek vannak nekem: Erőkeret, pad, 200 kiló tárcsa, franciarúd, egyenes rúd, egykezesek, hex rúd, hiperhajlító, tolódzkodó,húzódzkodó"


Ha jó állapotúak és kalibráltak a tárcsák, ez tökéletes. Kommersz konditeremben nincs hex rúd és 200kg-ért már a 20as tárcsák felét oda kell vonszolnom. Otthon nincs ki nyafogjon a kréta, földre b*szott felhúzás és grunting miatt se.

2019. jún. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ellipszis trénerem van otthon. Semmi másra nincs szükségem, jobbb formában vagyok mint valaha.
2019. jún. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én írtam fent, hogy mennék, de így mégse :D

Ez már azért elég jó felszerelés, csak akkor kell más, ha valami speciálisat akarsz.


Én egy pár kézisúlyzóval és fittneszlabdával kezdtem otthon edzeni, és így is szépen izmosodtam. csak akkor kezdtem terembe járni, amikor ezeket kinőttem, és pl. nagyobb súlyok kellettek vagy futópad stb.

2019. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!