Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen féle gyakorlatokat...

Milyen féle gyakorlatokat tudnék csinálni amivel ilyen ‘bubble butt’-ot tudnék elérni?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami ugye kicsit formába hozza a feneket de nem növeli a méretét. Tehát nekem most például nincs nagy fenekem, és nem is akarok nagyot, csak formálni szeretném. De csak olyan gyakorlatokat találok amik egyben növelik is a méretét.

2019. jún. 7. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biosz órákat javaslok
2019. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. A "formásodás" izomépítést jelent. Szerinted mi nyomná ki a fenekedet kerekre? A háj, vagy az izom?
2019. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen a seggedet meg tudod formázni mint a keltésztát hogy milyen alakja legyen.... Izmosabb a kerekebb a zsíros a lapos magyaránt ha edzel nagyobb lesz ha izmot szedsz fel ezésel akkor nagyob és kerekebb. ha kisebbet akarsz e mellé ahoz diéta is kell. És ha ez a szándék akkor a kettő tökélete egyensúlya a kulcs izom építés és szálkásítás melyel a nagyobb izmosabb formásabb fenék jö' létre
2019. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
meg a biosz órát tényleg ne felejtsd el.
2019. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én a youtube-on kerestem béres alexandra-féle fenék gyakorlatokat. Naponta-kétnaponta csinálom (10-20 perc, mikor mennyire van időm), és megdöbbentően jól használ.


Néha hozzácsapok pár combizom gyakorlatot is. Eleinte nagyon nehéz volt, nem bírtam végig,de szó szerint napról napra többet bír az ember. Keményebb, formásabb a fenekem, nagyon meg vagyok vele elégedve.

2019. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Guggolás, felhúzás, kitörés.
2019. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik rendesen válaszoltak:). Akik pedig biosz órákat javasolnak, nem tudnátok normálisan mondani hogy ilyet nem lehet?
2019. jún. 8. 11:43
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Örülj, hogy csak azt javasolták. Lehetett volna sokkal kultúrálatlanul is válaszolni.
2019. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*kultúrálatlanabbul
2019. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!