Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a baj a legtöbb személyi...

Mi a baj a legtöbb személyi edzővel?

Figyelt kérdés
Folyton azt olvasom, hogy milyen sok kókler van a személyi edzők között. Milyen szakmai hibákat szoktak elkövetni, amivel kiérdemlik ezt az ellenszenvet?

2019. jún. 12. 19:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9: Vajon hány ilyen TF-et és edzőit végzett, komoly edzésmúlttal rendelkező személyi edző lehet?
2019. jún. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
95%
Például amit én láttam nálunk a teremben dolgozó csibészes vigyorú kiöregedett szépfiúnál, hogy éppen "edzést" tartott a vendégének, ami annyiból állt, hogy videókat mutogattak egymásnak telón, majd amikor jött a kliens sorozata, a káder fogta magát, leült és bambán nézett maga elé, miközben a vendége önveszélyesen dobálta a súlyt össze-vissza, majd mikor befejezte, folytatták a röhögést/videózást.
2019. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: elképzeltem ezt, nagyon durva...
2019. jún. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Én is fogadtam személyi edzőt hogy szabályosan tudjam csinálni a súlyzós edzést. Sajnos az előzőekkel tudok egyetérteni. Kajáról kérdezel nem válaszol csak bambán néz, annyi vendéget bezsúfol hogy azt se tudja te hol tartasz a fejlődésben, nem vezet semmit hogy ki mit csinált eddig mekkora súllyal, ott hagy egyedül, fél év után a nevedet sem tudja :D
2019. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

13-as: egyszer a fültanúja voltam két kliens beszélgetésének az öltözőben.

-Látom, te is az XY-hoz jársz.

-Jaja!

-Aha...és látszik már valami?

-Hááááát....

:)

2019. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igazából mindenkinek utána kéne olvasnia minimálisan az alapoknak, amikor elkezd edzeni.
2019. jún. 20. 12:00
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, mindent amit haladó szint alatt tudnia kell egy átlagembernek az edzésről, táplálkozásról és programozásról, megtalál ingyen az interneten. A gyakorlatok helyes kivitelezésében kell egyedül a hozzáértő segítség, de ahogy már említettem, a személyi edzők javarésze ehhez pont nem ért.
2019. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!