Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 'Resistance band'- rosszat...

'Resistance band'- rosszat rendeltem? Segítség

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Calisthenics edzésbe kezdtem, sajnos a rendes gyakorlatok nem mennek, mivel elég gizda vagyok. Ezért láttam videókban, hogy van ez a Resistance band, sokat tud segíteni a kezdőknek mondjuk a húzószkodásban. Néztem sok tutorialt, hogy milyen fajták vannak mi mire jó. Azt hittem jót rendeltem , de ez hihetetlenül kicsinek tűnik a videókban látottakhoz (félve gondolom, hogy azért, mert a Wish-ről rendeltem :/ .... )

Zöld színű, mérete: 600*50-0,9mm


Félek még kipróbálni is, sőt, nem is tudom. Ha ezt felkötöm a rúdra én sehogy sem húzom le a lábamig hogy aztán bele tudják "állni". Jó terméket vettem csak én nem értek hozzá? Valaki tudna tanácsot adni? Ha lehet a sok lenéző agresszív kommenteket most ne :D Köszönöm szépen előre is a segítséget!



2019. jún. 12. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Decathlonban van jó minőségű, értékelt termék, miért a wishről rendelsz?
2019. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert az egyik helyen 15€, a másik helyen 3€, és ugyan úgy nézett ki (mostmár bánom, bár nem tudom még mindig, hogy ez tényleg más-e vagy csak élőben sokkal kisebb mint videókon keresztül)
2019. jún. 12. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Fénysebesség határán a hosszak megváltoznak.

Szerintem csak egy tisztességes Calisthenics esnek szánták aki gyorsan csinálja a könnyű gyakorlatokat.

Ha elkezded gyorsabban, egyre könnyebb lesz

2019. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!