Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor kell elérni a bukást?

Mikor kell elérni a bukást?

Figyelt kérdés
én idáig mindig minden sorozatvégén elértem , lehet ezért nem fejlődök ?
2019. jún. 15. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdőként edzhetsz mindig bukásig, ha pihensz eleget és nem edzed túl magad.

Milyen gyakorlatokat szoktál végezni és mik a maxok? Heti hány edzés, milyen felosztásban? Ezek alapján be tudnám lőni miért nem fejlődsz.

2019. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gyakorlatokat most sok lenne leírni. de heti 4x edzek, és minden gyakorlat minden sorozatának utolsó ismétlésénél bukásig tolom.
2019. jún. 15. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor fekvenyomás, guggolás és felhúzás maxokat írd le, hogy belőjem milyen szinten állsz.

A heti 4 nap teljes testes vagy push pull?

2019. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szergej55 ***** válasza:
Szerintem nem érdemes (legfeljebb csak ritkán és főleg lokális terhelésnél, pl. bicepszezés), fárasztja az idegrendszert, így egy idő után a pihenőidőben nem fejlődni fogsz, hanem épp hogy vissza tudod állítani az alapszintet.
2019. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fő kérdésedre a válasz; edzéselv függő, viszont érdemes minimum 5-ig felmászni a bukásig, de nem 12 fölé (már ha az izomnövelés a cél)

A második kérdésre; igen, valószínű túledzed magad. Lehet, sőt olykor kell is bukásig edzeni, de ez úgy szokott kinézni, hogy piramisban fokozatosan emeled a súlyokat, és az utolsó 1-2 sorozatnál már nem megy a kitűzott mondjuk 8 ismétlés, csak egy-kettővel kevesebb, ahol bekövetkezik a "bukás". De hogy végig bukásra.. Jó hamar elsavasodhatsz...

2019. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!