Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tegyek össze egy...

Valaki aki nem kérdése:

Hogyan tegyek össze egy rendes edzéstervet?

Figyelt kérdés

Helló!

Most kezdtem bele úgy igazán a kondizásba, és szeretnék összetenni egy rendes edzéstervet, és ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Első kérdés. Ez egy jó edzésterv? Láttam egy másik kérdésnél.


H: Váll, kar

Sz: Láb

P: Hát, mell


H: Váll, hát

Sz: Láb

P: Mell, kar


H: Hát, kar

Sz: Láb

P: Váll, mell


H: Hát, bicepsz, alkar

Sz: Láb

P: Váll, mell, tricepsz


Második kérdés. Mit csináljak pontosan? Értem itt azt, hogy karnál ezt és ezt ennyiszer, szóval magát az edzéstervet mindenhez (próbáltam megnézni interneten, de nagyon fogykos vagyok ahhoz,hogy magamnak rakjak össze egyet) xd.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. jún. 17. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem várj vele, szerezz pár év tapasztalazot, mert így csak elcseszed.

A neten annyi ingyenes edzésterv van, amik 1000x jobbak, mint amit bármelyik kezdő össze tudna rakni (feltételezem, hogy kezdő vagy még)

Amúgy heti 3 edzésnél ajánlatosabb 3 teljes testesre menni, mert naturalban a frekvencia sokkal többet nyom a latba (ésszerű határon belül) mint az egy edzésbe belenyomott volumen.

2019. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy kezdőként a felosztás. Legyen 2-2 a-b nap, vagy heti 3 teljes testes edzés. Végezz összetett gyakorlatokat és legalább hetente emelj a súlyokon.
2019. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!
2019. jún. 18. 01:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Szeritned mennyire fogsz megerősödni heti fél óra váll edzéstől? vagy heti fél óra kar edzéstől? Ezeket a konditermek tulajai találták ki, hogy minél hosszabb ideig vegyél bérletet!


Gondolj már bele, hogy ennyi "erőkifejtéssel" milyen erőt tudsz növelni? Semmilyet! Napi szinten kell terhelni az izomzatot! De hát túledzem magam -tudom ezen sírnál! Hát nincs túledzés! Az is csak mítosz! Gondolj bele! A favágó, útépítő, bányász napi szinten 8-12 órában több tonna anyagot mozgat meg, folyamatos erőkifejtést végez, mégsem edzi túl magát! tehát nem heti egyszer fél órát pózerkedik 10 kg-os súlyokkal, hanem napi szinten több tonnával dolgozik! NA ezzel lehet erősödni, izmosodni!

Menj el két hónapra egy fatelepre fát aprítani - 2 hónap alatt látható eredménye lesz, szálkás, szikár, erős figura leszel. Két hónap alatt a teremben összesen elvégzel mondjuk 7x fél óra munkát a karodra? A fatelepen egy nap alatt csinálsz ennyit!

2019. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Anti!

Ez az egy válaszod van mindenre ,vagy csak úgy maradt a ctrl+v ?

2019. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel ez az igazság és sok hasonló kérdés van, sok hasonló válasz születik. Amúgy cáfold, ha nem lenne igazam.
2019. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dehogy cáfolom.

Csak khm...,hogy is mondjam ,látom a kőművest szarrá van menve a dereka térde stb, látom a tüzépeseket,egész nap rohangálnak,magyarul univerzális trógernak kell lenni.

És valaki azt mondja,hogy- jöttem fátvágni csókolom,páros lábbal rúgják ki.

Nem életszerű.

A kérdező kezdő,lemegy a terembe ,ha komolyan veszi igen is tud jó fizikumot elérni,nagyon sok munkával persze,kulturált környezetben !

Heti fél óra váll/kar dolgot sem értem.

2019. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz rajta? leírta, hogy hétfőn váll kar... azt lenyomja fél óra alatt, max egy óra... aztán nuku... egy héten ennyi terheléssel KIZÁRT, hogy komoly erőt és fizikumot lehet építeni! Nagyanyám többet edz vállra, ha napi szinten lemegy bevárásolni és hazahozza 4-5 kg-os cekkert!
2019. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos jó ötlet volt beállítani hogy látható legyen a neved, antiviral? A trollkodás kb első szabálya az anonimitás :DD
2019. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy fél órát vagyok ott?
2019. jún. 18. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!