Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőkén teljes testes edzést...

Kezdőkén teljes testes edzést vagy felső és alsó testes edzést csináljak?

Figyelt kérdés
Most kezdenék el edzeni és nem tudom h hogyan kezdjek neki: hányszor edzek egy hét és hogy, milyen gyakorlatokat csináljak itthon (nincsen felszerelésem).
2019. jún. 18. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Otthon, felszerelés nélkül? Az az igazság, hogy tökmindegy mit csinálsz, semmi értékelhető eredménye nem lesz.
2019. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=dlantbhXp4Y


ja ez a csávó is elég szarul néz ki a saját testsúlyos edzésektől aha.


Nem akarsz még lelépni innen amúgy?


Nézz videókat kezdetnek saját testsúllyal is szép formát lehet összehozni előzőnek mondom hogy fekvőtámaszból van csak kb 6-7 féle és mind külön részt dolgoz meg és ez csak a fekvőtámasz

2019. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

#2 kamu videókat minek linkelsz?

Inkább te lépj le innen ha ennyire nem vagy képben!

2019. jún. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felszerelés nélkül sok értelme nincs...(tapasztalat) En is fiatalon nyomtam a fekvoket stb, de ember meg nem mondta volna hogy edzek. Attertem sulyokra es kb 3 honap utan kerdeztek,hogy te szoktal edzeni? Sajnos valamennyi felszerelesre szukseged lesz,minimum tolodzkodo huzodzkodo. Egyébként én sem terembe edzek,mert nálunk fullon van... Otthonra beszereztem mindent ami hobbi edzeshez szükséges.
2019. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!