Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha mellem alsó része sokkal...

Ha mellem alsó része sokkal fejlettebb mint a felső akkor lenne értelme ferdepados nyomással kezdeni a mell edzéseimet?

Figyelt kérdés
Mármint első gyakorlatnak tenni.A sima pados fekvenyomást pedig másodiknak.
2019. ápr. 17. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én régen csináltam, és inkább elülső vállamat éreztem hogy dolgozik mint sem a mellem "felső" része, vajon miért..:D

Nyomj fekve első gyakorlatként nagy súllyal kisebb ismétlésszámal, figyeld meg jó lesz egy kis idő múlva ha jó a kaja is.

2019. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nyomj fekve, úgy, ahogy az egyes írja. Nagy súly, 5-6 ismétlés, és pihenj a sorozatok közt rendesen, hogy bírd a nagy súlyt
2019. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én évekig edzettem így ahogy az előzők írják.

Én is hasonlót tapasztaltam mint te.

Mindenképpen koncentrálj jobban és ne csak kis súlyokkal edz.

Dőlésszögön változtass legyen egyszer egykezes egyszer rúd menj le 3-4 ismétlésig is akár és kezdj ferde paddal.

Csináld így pár hónapig és figyeld a tested reakcióját.

Nincs 2 egyforma ember.Mindenkinek más jön be.

2019. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkabb a fogasszelessegen valtoztatnek. A fekvenyomas a komplett mellizmot edzi, a leghatekonyabban. Ha ferden nyomsz (35-45 fok) annyit ersz el, hogy csokken a mellizom terhelese es jobban bekapcsolodik a vall.

Valtoztass a komplett edzesterven, nyomj tobbet szuken es szelesen is. Az egesz mellizomnak fejlodie kell, miutan van tomege, eltunik a kiegyenlitetlen, also mell hangsulyos megjelenes.

2019. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sot ha tolodzkodast vagy negativ nyomast is beiktatsz az edzestervbe, talan tobbet ersz vele mint a pozitiv nyomassal. Az ok az amit elobb leirtam: minel jobban noveled a nyomas szoget, annal jobban atveszi a terhelest a vall. Negativ nyomasnal pl. szinte egyaltalan nem dolgozik a vall, csak a mell es a tricepsz viszi a terhelest. Nem mellesleg nagyobb sulyt tudsz mozgatni.
2019. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Srácok...ferde pad is kellene...
2019. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ferdepad egykezessel, meg pulóver. Végére sima pad.
2019. ápr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!