Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kezdő mennyi idő alatt...

Egy kezdő mennyi idő alatt érhetné el ezt a fizikumot nem naturálban a leggyorsabb úton? (Én naturál vagyok de érdekel a téma)

Figyelt kérdés

[link]


Illetve mennyi lehet a testzsírja?


Én naturál vagyok nem használtam soha szteroidot (kivéve orr spray és ha volt még valami de az más) de érdekel, hogy egy kezdő mennyi idő alatt építhetné fel ezt a testet nem naturál módon ha a leggyorsabb utat nézzük.



2019. jún. 23. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy szet photoshoppolt kep. De am ha jo cuucot tolsz jo az etrended jo az edzes terved akkod 1-1.5 ev alatt ossze hozhato ilyesmi izomtomeg ezzel a szarazsaggal akkar 0rol is egy mezomorfnak. Mas kerdes h mennyire megterhelo a szervezetednek. A tzs je itt 7szazalek lehet a csavonak vagy alatta.
2019. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fél év végig cuccon
2019. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha a legkevesebb karos hatassal csinalod, kb 3 ev. Kicsit tobb penzbol 1-1.5 ev alatt normalis keretek kozott, kulonosebb karokat nem okozva el lehet erni akar nullarol, ha alapbol alacsony a tzsd. Neki 10% korul van.

Ha a penz es az egeszseg nem szamit es semmi mas dolgod nincs 6-8 honap alatt is el lehet.

2019. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-1,5 év
2019. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat nyom a latban az induló forma, az alkat, a genetika és a háttértudás... Én legalább 2 évre saccolom. Ha kellő alázattal és odafigyeléssel veselkedsz neki.
2019. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá anyagi hatter es tudás. Sztem 1 ev ha raaldozod az eved. Es rászansz a kajára havi 40 50 et. Korodt se tudjuk semmit nem tudunk. Nekem pl annyi lenne hogy lekardiozom magam es durvabban is neznek ki. De en mar 8 eve edzek. Szoval erted. Aki 0 arol kezd lightosan tolja annak 3 ev ha nagyon nyomod magad akkor 1 ev. Ami nem feletetlen megerne az arat .
2019. jún. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!