Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez lehetséges naturálban?

Ez lehetséges naturálban?

Figyelt kérdés
Általános iskolás koromban vékony srác voltam, nem számoltam a kaját. Azóta több hízáson és fogyáson is túl vagyok. Hízni is könnyen tudok ha zabálok össze vissza de fogyni is gyorsan tudok. Jelenleg van túlsúlyom, 79 kiló vagyok (87ről indultam) és a cél olyan 73-70 kiló lenne. Ez után egy újabb célt szeretnék és ez a kérdés fő része. Lehetséges úgy tömegelni naturálban, hogy ne kelljen utána diétáznom? Természetesen azért nem akarnék diétázni mert nem zsírosodnék be terveim szerint. Az alkatomat pontosan nem tudom, mert alapból ektomorf voltam de vannak mezomorf és endomorf jegyek is.

2019. jún. 23. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, sot vannak akik azt mondjak, h 15 szazalekos testzsirszazalek fole nem erdemes menni, mert az alatt optimalis a tesztoszteron termeles, a lenyeg, hogy jol lod be a makrokat.
2019. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy tömegelsz.
2019. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első én nem akarnék 15% ig sem elmenni hanem alatta maradni úgy, hogy 10 ről indulnék mondjuk és felszednék pár kilót.
2019. jún. 23. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem akarsz diétázni?
2019. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csak nagyon lassú növekedést kell belőni.
2019. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges, csak lehető legkisebb kell legyen a bevitt plusz (személyre szabott, hogy kinek mennyi ez)


# 4/5 Időpont ma 17:03

Egyrészt mert hosszú távon szenvedés, akkor is ha profin csinálod, bizonyos szempontokból, és mert elkerülhetetlen a minimális izomveszteség. (a legminimálisabb veszteség is több, mint a semmi)

2019. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Miért nem akarsz diétázni?"


Mert szeretek enni.

2019. jún. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!