Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hobbi gyúrósként számoljátok...

Hobbi gyúrósként számoljátok a makrókat?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin mindenki konyha mérleggel a zsebében ébred és már méri is a csirkemellet, hogy mennyit toljon be.

Hobbi gyúrósként, nem versenyre készülő, csak egy jobb formát akaró ember mennyire számolja a makrókat?Étkezésre odafigyelek, 5-6x eszek egy nap, zab, tojás, csirke/köles/bulgur+zöldségek, tonhal, csirke, pulyka, néha darált hús. Annyi, hogy nem méricskélek, annyit eszek amennyi jól esik, 4:30 kor tolok ~100g zabot, bent munkahelyemen pulykamell sonkás szendvics + főtt tojás (4-5 db), ebédre ami van valami főtt kaja(igen, lusta vagyok még melóhelyre is ebédet főzni /csomagolni). Hazaérek, 4 kor eszek, a felsorolt ételekből valamilyen kombót, utána edzés, szintén kaja, lefekvés előtt 100g zsírszegény túró+ fehérjeturmix.

Egy hobbi szinten edző embernek ez elég gondolom? Vagy tévedek? Kíváncsi vagyok a véleményekre. (Bátyám össze vissza kajált, próbált olyan ételeket enni amik "elő vannak írva", de ez nem mindig jött össze, mégis elég szépen kivan pattintva)


2019. jún. 24. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pár dolgot szoktam mérni, de azt sem grammra pontosan (+/- 2-3 g). Ilyen a zab, magvak, tészta, rizs. Nézem, hogy nagyjából meglegyenek a makróim (és az alap kalóriaszükségletem), mert hajlamos vagyok alultáplálkozni :D
2019. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Lazy Lover ***** válasza:
73%
mérje akinek 10 anyja van.... eszek annyit amennyi jól esik ennyi
2019. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
1-2 evig csinaltam anno (nem merleg, hanem csomagolasra irt makrok alapjan). Miutan elertem amit akartam, egyreszt nem erdekelt, masreszt fejben +-20% pontossaggal tudsz makrot szamolni ranezesbol, ha mar egyszer csinaltad.
2019. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Nagyjából én is belövöm már rutinból, ahogy az előttem lévő is írta. Fanatikus gyerek fejjel (22-23 évesen) persze, ment minden, mint az óramű...vagy legalábbis igyekeztem.
2019. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lazyvel egyetertek kivételesen. Nem kell itt görcsölni pajtikak ugysem éltek meg ebből :DD
2019. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!