Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy számoljátok az alkohol...

Ti hogy számoljátok az alkoholt a kalóriabeviteletekbe?

Figyelt kérdés

Érdemes azt is számolni, mert elég keményen tele vannak kalóriával az alkoholos italok. Mértékkel fogyasztva is komoly mennyiséget be lehet vele vinni.


Vagy ti mikor szórakozni mentek, "csalónapként" használjátok?:D



2015. jún. 2. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze viszek mérleget is.
2015. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kell ahhoz mérleg.
2015. jún. 2. 22:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg kiszámolom az alkohol térfogatszázalékát, kivonom belőle a narancslé térfogatát stb.
2015. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vagy csak megnézed még otthon, hogy miben mennyi kalória van? Aztán hagysz mondjuk 800 kalóriát, ha tudod, hogy inni fogsz.


Ennél életrevalóbb módszerű válaszokra számítottam:D

2015. jún. 2. 22:16
 5/10 Musclemore ***** válasza:

Általában le szoktam sz@rni.

Viszont jó, hogy mondod, már keményen benne vagyok a diétában, kellene mostmár figyelni erre is. :'D

2015. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a normális tápanyagokat helyettesítsd piával.
2015. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megjegyzem, hogy mennyit ittam, és otthon aztán kiszámolom. Hozzáteszem, ha nem gyépés az ember, és nagyjából tisztában van a kalóriákkal, akkor fejben is ki lehet számolni hozzávetőleg.


Ezzel együtt szórakozóhelyen, étteremben stb. nem szoktam görcsölni rajta, mennyi kalóriát ettem, de utólag azért jó tudni, kb. mennyivel léphettem túl a keretet.

2015. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ritkán iszok ha tudom hogy piáznimegyek előtte pár napig alacsonyan tartom a ch bevitelt(pl diéta alatt állandóan értelemszerűen alacsonyon vagyok,ilyenkor töltök:Dez havi szer max
2015. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1g alkohol 7 kcal, és ch helyére számolom, általában aznap -500kcal előtte való napok -200, de ritkán járok inni
2015. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon egyszerűen, nem iszok ilyen felesleges dolgokat mint az alkohol.
2015. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!