Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fájhat jobban a jobb...

Miért fájhat jobban a jobb vállam, mint a bal edzés után?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam konditeremben (még új vagyok, ez volt az 5. alkalmam bár már korábban is jártam le, csak nem csináltam súlyzós edzést) és tegnap melleztem/vállaztam, aztán éreztem mindkettőben az izomlázat, most reggel viszont mikor felkeltem észrevettem hogy a bal vállam nem parás, viszont a jobb az eléggé fáj bár emelni tudok vele meg mozgatni is de attól még fáj illetve nemigazán tudok azon az oldalon feküdni mert kényelmetlen. Szerintetek mit csináljak? Lehet nem melegítettem be rendesen és meg is erőltettem? Válaszotokat köszönöm! (18/f)

2019. jún. 25. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A féloldalas tartáshibák hamar kijönnek a konditermi edzések során. Nyújtani kell és a jobb vállad stabilizátorait erősíteni.
2019. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Szóval akkor azt mondod, hogy semmi komoly baja nincsen? (A jobb karom az erősebbik karom)
2019. jún. 25. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyenlőre nincs, valószínűleg, ha csak izomláz. Ahogy előttem is írta korrektül a srác, a váll stabilizátorok, rotátor köpeny erősítés menjen. (már az is megteszi, ha egykezesekkel nyomsz fej fölé - ha nyomsz - , és nem rúddal, vagy pl ugyan ez fekvenyomásnál.
2019. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi szépen a válaszokat!
2019. jún. 26. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!