Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi szénhidrátot kellene...

Mennyi szénhidrátot kellene fogyasztanom, ha a következő lenne a cél?

Figyelt kérdés

Jelenleg 93kg vagyok, es 186cm.


Ez tobbnyire izom de mar szedtem fel hasra 1 picit ami mar zavar. Meg a forma sem olyan feszes es kemeny.


Szóval lenyeg a lenyeg ideje kemenyre edzeni magam.


Celom az lenne, hogy lassu tomegelessel fejlodni, ugy hogy kozbe a hasamrol meg persze mashonnan is csokkenjen a zsirreteg. Most hogy nyár van talan, 1 picivel jobban erdekelne h ne legyen zsiros a hasam.


Gondoltam veszek egy super fat burnert is.



217g feherjet vinnek be min. . 3 shake, 600g hus. 100g zabpehely. + koretekkel bevitt mennyiség vagy ha vmi olyat ennek.


Vitaminok.


Szenhidrat testtomegemnek a 2-3 szorosa. Anno tomegeleskor 5 6 szorosnal mar elegge zsirosodtam.


Tehat kb 2-300g szenhidratra gondoltam, edzes utani 50g supercarbbal.

Gyors ch csak a reggeli zab lenne. Utana tobbnyire lassu, pl barna rizs.



Reggeli: zab+1 adag feherje.


Hust + rizs..stb. + saláta zöldség. 3 etkezesre főzve.


Kaja kb 5-6 1 nap. 2-3 óránként.



Mit ajanlatok még, hogyan kene etkeznem. Illetve tobbnyire kora reggel mennek edzeni, olyankor edzes elott kene még zab+feherjet enni, majd edzes utan supercarb+feherje+glutamin..


Vagy jobb lenne ehgyomorra?


Edzes alatt bcaa.


Napi 4liter viz min.


Valaszokat elore is köszönöm. Zöldet osztogatok.


2019. júl. 2. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:

Napi menü korulbelul igy nezne ki.


Reggeli zabos+ feherje.


Tizoraira kikell talanom vmit.


3 fott kaja.



Ha viszont reggel edzek, akkor kerdes, hogy ehgyomorra e vagy sem.


Mert vegulis a 3 fot kaja hamarabb lenne es vacsorara ennek vmi könnyűt.

2019. júl. 2. 21:10
 2/6 anonim válasza:
A 300 g szénhidrát nekem kicsit soknak tűnik
2019. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Félek h ehes maradok xd


De en is gondolkodtam mar rajta h lekene vinni 800ra.

2019. júl. 2. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:

Milyen rizst ajanlanatok? Milyen olajjal erdemes főzni?


Célszerű lenne 6-7ora koruli etkezesnel mar csak zoldseget es hust ennem? Szenhidratot kerulve?


Lefekvés előtt 20 perccel meg egy casein feherje.

2019. júl. 2. 21:34
 5/6 anonim válasza:

Rizs: basmati, jázmin, barna (bár annak nincs jó íze)


De ehetsz rizs helyett pl, bulgurt, csicseriborsót, hajdinát, quinoát, árpagyöngyöt, stb.

2019. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A zab egyebkent nem gyors ch.


Tomegelessel fejlodni, es kozben a zsirreteg lemenjen. Ez lehetetlen, vagy tomegelsz vagy szalkasitasz. Legfeljebb minosegi tomegelest csinalsz, igy tobb izom jon fel mint zsir, tehat a testzsir% csokkenni fog, de a zsirtomeg nem csokken rajtad. Super fat burner ide felesleges.

A feherje kicsit sok, de nem durva.

Glutamin, bcaa szinten teljesen felesleges, abszolut semmi valtozast nem fog hozni. A bcaa es a glutamin a versenyzoknek lett kitalalva, amikor az inzulin miatt a leheto leggyorsabban kell eljuttatni a tapanyagokat a celszovetbe. Kemeny szalkasitasnal kardio kozben esetleg lehet helye egy kis bcaanak, de ezeken kivul teljesen felesleges es haszontalan.

2019. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!