Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az normális, hogy elkezdett...

Az normális, hogy elkezdett remegni edzés után a kezem percekig és alig bírtam leállítani?

Figyelt kérdés
Olyan keményen edzettem tegnap,futottam hogy utána remegett az egész testem,főleg a jobb kezem.

2019. júl. 5. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem? De ezt szerintem te is kitaláltad? Mi a kérdés?
2019. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy ez lehet valami betegség vagy csak túl keményen edzek?
2019. júl. 6. 00:56
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg hogy baj e az,ha ennyire túlhajtom magam?
2019. júl. 6. 00:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen baj, túl sokat edzettél. Vegyél vissza, mert ennek sérülés/betegség (igen, az is lehet, mert ilyenkor legyengül a szervezet) lesz a vége.
2019. júl. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Át akarom törni a korlátaimat.

Ma is guggolás közben elszédültem az utolsó elötti ismétlésnél de összeszedtem magam és megcsináltam az utolsót is,nem érdekelt hogy össze is eshetek alatta.

Egy gyenge szarnak születtem,de erőssé akarok válni,én akarok lenni a legerősebb.Ha nem edzek remegésig,ájulásig nem tettem bele mindent.

2019. júl. 6. 01:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor tedd amit tenni akarsz. De ne ide gyere sírni, ha valami baj lesz.
2019. júl. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Esetleg annyi segíthet hogy fokozatosan emeled a futási távot pl nem egyből 10km hanem 2... 4...6.. a guggolással is ugyan ezt. Szerintem csak nagyon túlhajtod magad
2019. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele!


Ha erős és kemény akarsz lenni akkor iszonyatos keményen kell edzened! Nem ez a tinglitangli amit mindenki más csinál.


Én van, hogy elhányom magam edzés közben, de ájultam is már el. De ez nem tántorított el. Sőt!

2019. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az se érdekel ha belehalok.Nem leszek újra az a gyenge alak aki régen voltam
2019. aug. 5. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd!
2019. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!