Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az a tévhit miért terjedt el...

Az a tévhit miért terjedt el hogy ez a sport az étrendről szól?

Figyelt kérdés

Megy a matek hogy mit egyek és mennyit, aztán a többség sehogy nem néz ki.


Miért nem azzal kezdik hogy aki komoly fizikumot akar, ahhoz szteroid kell?



2019. júl. 7. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert sokan még mindig nem merik felvállalni a koxolást.
2019. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért nem lehet vállalni, hogy valaki kokszol?! Semmi kivetnivaló nincs benne. Tök hétköznapi, megszokott dolog.
2019. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2es

Az átlag ember számára a kox ugyanolyan mind a heroin vagy a kokain szóval valamilyen szinten érthető.

2019. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az átlagember, maradjunk annyiban, hogy sík hülye.
2019. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Natural az étrend, mozgás, pihenés, genetika befolyásolja a teljesítményed, eredményeid. Nyilván, ha cuccolsz, akkor a regenerációs időt, valamint a tápanyagok hasznosítását tudod befolyásolni. Azonban szerintem az átlag, aki csak normális fizikumot akar, és egészségesen akar élni, az nem fog, nem is akar koxhoz nyúlni.
2019. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A normális fizikumot akar valaki és a nem akar szerhez nyúlni egy mondatban leírva teljesen értelmetlen.
2019. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Nekem, szubjektív szemmel nézve egy natty max fizikum sokkal jobban tetszik, mint egy men's open vagy akár classic Olimpia szintű forma.
2019. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kell men's open vagy akár classic Olimpia szintű forma. Egy natur maxot kis tesztóval megtámogatva hozok neked 3 hónap alatt. Nem egyszerűbb így, mint szenvedni éveket?
2019. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Minek szívassa magát az ember? Nyári formát pont 3 hónap alatt raktam össze. Most pedig élvezem a gyümölcsét. Nem fogok én ezért éveket szenvedni :D Ennyi.
2019. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert arrol szol. Hasznalhatsz barmennyi es barmilyen szteroidot, az a tapanyagok hasznosulasat fogja javitani. Nincs mit javitani, ha eleve nincs eleg tapanyag. A novi sem a levegobol fog izmot epiteni, hanem rengeteg feherjebol es megtobb szenhidratbol/zsirbol. Mindig a kaja az elso, anelkul nem lesz tekintelyt parancsolo formad, legfeljebb egy strandforma.
2019. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!