Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Miért van az hogy cm be krcsusodott a derekam de kg meg nem fogytam 1 ho alatt?

Ugyanúgy csinálom az edzést mint eddig annyival hogy nem iszom elég vizet mint korábban, de hosszabb távon futok mint 1 hóval ezelőtt, 1-2 csalónapot szoktam tartani de nem szoktam eltérni a diétámtól, nagyon minimális szénhidrátot viszek be a szervezetembe.

Lehet hogy felszedtem egy kis izmot a lábamra és azért tűnök ugyanannyinak. És amikor lassan futok annyira jól bírom kb 40-45 percet szoktam aktivan tölteni.

Keress kérdéseket hasonló témában: futás

júl. 12. 08:33  Privát üzenet  

A válaszok
Jott fel izom? :O

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 12. 08:39 Privát üzenet

Ezerszer leírtam már a fogyózóknak, hogy centiben mérjék a fogyást, ne súlyban.

Na, szóval esetedben pont az történik, hogy a terjedelmes háj helyét a tömörebb, súlyosabb izom vette át. Ezért a tömeged nem változott, de karcsúbb lettél.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont júl. 12. 10:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha "szemét, csaló" kaja mellett fogytam abban ugyanúgy volt zsír mintha tisztán ettem volna?
Amióta rendszeresen sportolok, vannak eredmények, fogytam stb. Viszont szeretném megkerdezni hogy az miért lehet hogy a kezeim mindig hidegek, és többen mondják hogy sápadt vagyok!?
Úgy èrzem hig6 fogytam mèg is többet mutat a mèrleg?! Mièrt van ez?
17 kg fogytam fél év alatt és 8 hónapja tartom a sulyom. Azonban a fenekem teljesen eltűnt. Mennyi idő alatt tudok némi idomot visszatornázni?
Mennyi idő alatt lehet vissza hozni? 75 ről felhiztam 91 kgra másfél év alatt, leserultem es be streszeltem alig ettem izombol is fogytam szoval vekony lettem hihihi ujbol
Az hogy lehet, hogy 3 hónapja járok kondizni fogytam 3 kg-t viszont izmosodtam?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!