Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi szénhidrátot hasznosít...

Mennyi szénhidrátot hasznosít a szervezet egy étkezés alkalmával? Nem találtam ezt sehol.

Figyelt kérdés

70 kb vagyok

1 hete edzek, eszek normálisan napi 8-9 szer

700gramm csirkemell(nyersen mérve)

2-2,5kg rizs(főzve mérve) naponta, és ez 9 fele osztva

+napi 1 feherjeturmix edzes után egy kis dextrozzal(szenhidrat50g adag)



2019. júl. 20. 19:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

7 es

Teknikailag-fizikailag igen de a többlet zsír energiaként raktározodik, ezért kell elosztva enni, én így olvastam gyuros oldalakon, bár ha nem igaz, támasz alá valahogy

Ez van a ch val is épp ezért kérdeztem, minek vigyek be többet ha nem az izom építéshez használja fel, hanem zsirkent raktarozza...

azthittem valaki csak tud normális választ adni, de kiderült, itt hiába várok bármit is...

2019. júl. 25. 21:35
 12/14 A kérdező kommentje:

Kortól független ki milyen buta vagy okos

Ez attól függ, hogyan nevelték, hogyan áll a dolgokhoz, hogyan reagál le dolgokat, mennyire értelmes és tanult!

Amúgy 18 éves vagyok...

Erről ennyit.

2019. júl. 25. 21:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem kapsz normális választ? Én leírtam mindent, amit tudnod kell, de hát ha nem volt normális.

A 9 étkezeses baromság bro science, azt, hogy zsírosodsz e (és hogy mennyire), alapvetően a napi összkalória beviteled fogja szabályozni.

És ezért mondtam, hogy annyit vigyél be (egy nap összesen az étkezésekre szétosztva) amennyit a napi céljaid szerinti (tömegelés-recomp/súlytartás-szálkásítás) napi kalóriamennyiségnek megfelel.

2019. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szóismétléééés *facepalm*

A lényeg azért lejön.

2019. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!