Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 160 pasim volt eddig! Ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 pasim volt eddig! Ezek csak futó vagy 1-2órás kapcsolatok voltak. Nem is igényelném azt, hogy állandó egy kapcsolatom legyen. Ez szerintetek normális vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy hazamegyek és minden nap ugyanaz a pofa fogadna!Ugyanaz a póz,megszokott farok,minden nap megszokott arc. Brrrr...még a hideg is kiráz tőle!Nem tudom a többi meleg pasi, hogy vélekedik erről?Akikkel beszéltem és ismerek,azoknak sincs komoly kapcsolatuk.Van pár állandó szexpartnerük,de nem élnek együtt senkivel.Éppen úgy,mint én.Csak nekem még állandó szexpartnerem sincs csak aki adódik,mindig más. Ez normálisnak mondható?

2016. jan. 18. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/129 anonim ***** válasza:
3%
Jól csinálod. :) Utálom a monogámiát.
2016. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/129 anonim ***** válasza:
13%
Nekem meg egy se volt ugyhogy ez a 160 elegge sokkolo szamomra :D De ha neked ez igy jo akkor szerintem semmi baj nincs ezzel.
2016. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/129 anonim ***** válasza:
95%

Ezt írtad: a nőt én játszom, engem dugnak. Kedvesem, inkább ez a fajta gondolkozás ítélendő el. Ha nem szeretnéd, hogy minden nap ugyanaz a pofa fogadjon otthon, akkor törd szét az összes tükröd is...


Ma az abnormális a normális, tehát emiatt ne aggódj.

(( Itt nem a homoszexualitásra gondolok.))

2016. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/129 anonim ***** válasza:
94%

Hát kérdező, ha nem zavar téged, hogy összedhetsz így mindenféle nyavaját, akkor hajrá, de kérlek ne fertőzz meg másokat.

Sokunknak voltak kalandjai, de ennyi az azért sok, ez már beteges bocs. Nem vagyok irigy, ilyesmire épp eszű ember nem is lenne irigy, sem büszke.

Én kifejezetten vágyom a kapcsolatra, nem akarok szexkalandokat. Hidd el, hogy érzelem nélkül is jó eleinte a szex, de utána, mikor legbelül tudod, hogy csak erre kellettél, az rossz.

Természetesen a pasimmal akarok kapcsolatban is szexelni, mint mindenki, mert enélkül nem működik egy párkapcsolat.

2016. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/129 anonim ***** válasza:
100%
Kamu a kérdés. „ a nőt én játszom". Egy meleg pasi ilyet sose mondana, hogy ő játssza a nőt... Ha nem kamu, akkor meg sürgősen keress fel egy nemibeteggondozót, és végeztess tesztet, mert jobb, ha tudod, hogy orális szexnél is elkaphatsz bármit... Ennyi erővel dugáshoz is felesleges a gumi, ha utána meg a szádba élvez...
2016. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/129 A kérdező kommentje:
15-s. Nőt játszom,de néha női bugyit,melltartót is felveszek. Eddig 160-szor szexeltem,de bevallom szopáshoz még soha nem húztam rá gumit!Érdekes mód,ezt másnál sem láttam azokon a szórakozóhelyeken,ahol van szex.Análnál,ha dugnak,ott csak gumival engedem.
2016. jan. 18. 23:58
 17/129 anonim ***** válasza:
3%
Járt azért tesztre, én sem vagyok sokkal különb, de kb 2 hetente elmegyek egy tesztre. Tudom melyik helyről beszélsz amúgy... Írsz privit?
2016. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/129 anonim ***** válasza:
16%
Te olyan lehetsz,mint én. Én sem tudtam senkihez kötődni,pedig már 56 éves vagyok,én is minden kapcsolatomban nőnek éreztem magam,kihasználtam minden lehetőséget arra,hogy szexelhessek,tán kétszer dugtak meg gumival egyébként én nem szeretem és soha nem voltam nemi beteg. Nem vágytam családra,sem semmi olyasmira,mint az átlag,mégis baromi jól érzem magam máig is!
2016. jan. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/129 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom, ti a nemi betegségekkel se vagytok tisztában. A HIV pl hosszú évekig tünetmentesen lappang, ahogy a Hepatitis C is..
2016. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/129 anonim ***** válasza:
88%

Én nem ítélkezem, mert a saját életét mindenki úgy alakítja, ahogy akarja.

Viszont ha egyszer megkomolyodsz, akkor majd nem fogsz találni senkit, mert egy valóban normális pasi undorodni fog már a gondolatától is, hogy te már minimum 160 pasival érintkeztél. Ha valaki ezt mégis elfogadja, az őt magát minősíti.

2016. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!