Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 160 pasim volt eddig! Ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160 pasim volt eddig! Ezek csak futó vagy 1-2órás kapcsolatok voltak. Nem is igényelném azt, hogy állandó egy kapcsolatom legyen. Ez szerintetek normális vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy hazamegyek és minden nap ugyanaz a pofa fogadna!Ugyanaz a póz,megszokott farok,minden nap megszokott arc. Brrrr...még a hideg is kiráz tőle!Nem tudom a többi meleg pasi, hogy vélekedik erről?Akikkel beszéltem és ismerek,azoknak sincs komoly kapcsolatuk.Van pár állandó szexpartnerük,de nem élnek együtt senkivel.Éppen úgy,mint én.Csak nekem még állandó szexpartnerem sincs csak aki adódik,mindig más. Ez normálisnak mondható?

2016. jan. 18. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/129 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam,ha elérem a 300.-ik partnert,akkor elmegyek szűrésre! Utána meg minden 100.-iknál,400-nál....500-nál...stb.
2016. jan. 19. 13:13
 22/129 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokásom ítélkezni, de a szűréssel kapcsolatban nagyon felelőtlen vagy. Nem csak a saját életeddel játszol.
2016. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/129 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te kamuzol. Ha meg nem akkor légyszíves minnél előbb menj szűrésre, legalább ránk légy tekintettel. Neked alapvetően a személyiséged lehet torz és emiatt hozod magad kínos és veszélyes szitukba.
2016. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/129 anonim ***** válasza:
93%

a te eleted de egy ilyennel tuti nem alnak ossze

18\f

2016. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/129 A kérdező kommentje:

Nem tudom itt kinek hány partnere volt,hogyan és hol ismerkednek, én csak az én esetemet,példámat tudom leírni!De,mint már előzőleg is írtam,ismerőseim közül senki nem él együtt senkivel,komoly kapcsolat zero.

Amiért is mindig új partnert keresek,ez a felfokozott hangulat,az új egyfajta "veszély érzés",felfokozott adranalin,miatt is,hogy találkozom egy ismeretlennel,néha ligetben vagy itt ott,wc-ben is és ott létrejön a szexuális kapcsolat!

Vannak persze rendes ismerkedési helyek is Bp-en és ott is ahogy látom,nemcsak én szexelek ilyen módon új partnerrel vagy partnerekkel,hanem mások is!(már ha összejön a kapcsolat ott,sokan első bálozók vagy éppen félénkek ott sem mernek lépni...).

2016. jan. 19. 20:47
 26/129 anonim ***** válasza:
91%

Véleményem szerint is kamu a kérdés.

Én passzív vagyok és soha soha nem mondtam mondanék olyat hogy a nőt én játszom!

Catcher/pitcher...nem így vagyunk a párommal.

Nekem volt 16 évesen egy tündéri pasim, és hát a Soundon mindent vagy semmit volt két skandináv fickó, akik jól megdugtak és baromi rossz volt!

Életem ben olyan rossz szexben még nem volt részem....Soha többet első látásra sex.

Nekem szerelem nélkül csak akkor menne, hanem már vakarnám a falat, meg szembe jönne Adam Lambert...

Női szerepek?

Engem dugnak de Férfi vagyok!

Pl a pasim főz, ha épp nem máshol kajálunk.

És imádom az arcát! Imádom a szemeit! Az illatát, ahogy gondoskodik rólam, ahogy anyámmal kucognak a telefonban...

És oltári jó a sex 5 év után is.

Remélem kedves Kérdező, ha nem kamuzol, egyszer neked is lesz részed szerelemben....mert megérdemled.

2016. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/129 A kérdező kommentje:

26-s. Brrr....még a hideg is kirázott,ahogy olvastam az életeteket! Főzni meg ilyesmi? Soha nem tudnék főzni.Meg együtt élni valakivel? Hogyan? Lehet,hogy nem jó társaságban vagyok,de senki nem él együtt senkivel,vagyis helyesbítek...sok családos jár az asszony mellett ilyen meleg helyekre vagy találkozik fiúkkal.Na ők igen,a családjukkal élnek. Van sok meleg,aki direkt azt élvezi,ha durván bánnak vele!Hidd el,sokan szopnak,sokan szopatnak....mindenki mást szeret.


Ilyen mízes-mázos fiu-fiu együttélés,otthon fakanállal nem jellemző a melegek világára. Itt nincs mosolygás,nincs beszéd...csak szex van és kész. Úgyhogy,aki ilyennek képzeli a meleg világot,mint Te,az még nemigen volt a pesti éjszakában!

2016. jan. 19. 21:33
 28/129 anonim ***** válasza:
88%

Nem a pesti éjszakára sok szükségem nincs, én Budapesti valóságról beszélek.

Nem tudom honnan jössz, iskolázottság, társadalmi helyzeted, munkád, hobbid stb- merre tartasz, de ami tleírsz az nem normális.

Van jópár meleg ismerősöm de egyik sem járkál a lerohadt Népligethez cigó fiúkat hajkurászni.........

A pasimnak nem pofája van, hanem arca...

Én nem tudok főzni kész katasztrófa vagyok, és amikor nem étteremben eszünk akkor ő főz és nem is rosszul.

Kinyitunk egy üveg jó bort...

Neked ez is biztos ismeretlen...

De szerintem akadnak itt még melegek akik hasonlóan élnek mint mi a párommal.

De a Kérdésedre válaszolva, igen a válaszom igen, nem normális, és nem az elítélni a jó szó rá, egyszerűen megfosztod magad mindentől ami az életet széppé teszi...

2016. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/129 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ami a Bp-i vagy a Milánói vagy a Prágai vagy akármelyik 'éjszakát" jellemzi, itt most nem a kulturális szórakozásokról beszélek meg nem Michelin-csillagos kulinálris élvezetekről amik az éjszakába nyúlnak egy baráti társaságnál- az a normális, heteroszexuális, családos vagy család nélküli párokra sem jellemző Drágám...

Az egy másik világ, nem hiába mondják pejoratívan hogy éjszakai élet...

Sűrgősen próbálj meg kikecmeregni belőle amíg lehet, mert ahol te vagy ott még annyira sem vesznek hogy a Gyk válaszoljanak neked...

2016. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/129 anonim ***** válasza:
95%

"Ilyen mízes-mázos fiu-fiu együttélés,otthon fakanállal nem jellemző a melegek világára. Itt nincs mosolygás,nincs beszéd...csak szex van és kész. Úgyhogy,aki ilyennek képzeli a meleg világot,mint Te,az még nemigen volt a pesti éjszakában!"


Te hol élsz? Úgy gondolom, hogy a saját, magadhoz hasonló haverjaid körén nem látsz túl. Ébresztő! Rajtuk kívül is vannak még emberek, s kapaszkodj meg: melegek is.

Én nagyon sok meleg párt ismerek, akik már évek óta együtt vannak, vagy akár együtt is élnek. Jómagam 4 éves kapcsolatban, de tudok 6 vagy éppen 12 éves kapcsolatokról is.

Ilyen hozzáállással és életvitellel, s ilyen baráti társaságban ne csodálkozz, ha a komoly kapcsolatnak még csak a hírét se hallottad. Felejtsd el ezeket a haverokat, s ne a pesti szórakozóhelyeken ismerkedj, hanem a komolyabb társkereső oldalakon és chateken keresgélj. Nyilván ezeken is sok az alkalmit kereső ember, de ha kritikusan ismerkedsz, akkor bőven fogsz találni értékes embereket, akik barátnak is megfelelnek, vagy akár egy normális komoly kapcsolat is kialakulhat.

2016. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!