Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ultimátumot kaptam, hogyan...

Ultimátumot kaptam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap végre kikaptam az érettségi eredményeimet, sikeresen leérettségiztem. Gondoltam magamban, hogy 2 hónap múlva kezdődő egyetemig akkor ki szeretném élvezni az utolsó nyári szünetemet pihenéssel és szórakozással, hogy új erővel kezdhessek neki az egyetemnek. Viszont anya ma azzal köszöntött, hogy "Gratulálok a szép érettségi eredményeidhez, most, hogy érett lettél, kapok 1 hetet, hogy keressek munkát nyárra, vagy kidoblak itthonról." Nem akartam elhinni, hogy képes lenne erre, de sajnos nem vicc. Nagyon nem akarok dolgozni nyáron. Ki akarom élvezni az utolsó nyári szünetemet, mert ha felvesznek egyetemre (és eddig úgy néz ki fel fognak), akkor kipihenten kéne nekiállnom. Ha nem vesznek fel, pedig így is úgyis kerestem volna magamnak valami munkát. De az még 1 hónap, amíg kiderül. Az a baj, hogy már a nyár közepén nem fogok értelmes munkát találni, csak gyári retardáltságot, vagy gyors éttermi marhaságot meg szupermarketes valamit. Ezeket pedig eszem ágában sem lenne elvállalni még egyszer, tavaly dolgoztam gyárban, de csak 4 napig bírtam, ott is hagytam a fenébe. Szupermarketbe tavalyelőtt, de ott is csak 2 hétig. Nem a munka büdös, de az ilyeneket egyáltalán nem akarom, valami kreatívabb munkát keresnék akkor, vagy irodait. A lényeg, hogy szellemi munka legyen, de azt már nem fogok találni ilyen későn a környéken. Most mit tegyek? Csak az utcára kerülést tudom választani? Még az is jobb mondjuk a felsoroltaknál, de nem akarok azért odakerülni....

2018. jún. 28. 19:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/108 B. Zotya ***** válasza:
31%
Lemaradt. A balatoni büfés munka meg olyan, hogy a személyzet ott izzad 8-10 órát, míg a másik vígan lubickol. Irigylem is a kitartásukat. Le a kalappal elöttük. Ezt bírni fogod? Mert úgy tünt, hogy egy kellemesebb klímáju üzem nem tetszett. Azért a balatonon se fogsz olyan sokat keresni. Max annyit, mint a lakóhelyeden egy üzemben plusz még a szállást is fizetned kell, ami ott viszont nem kevés. Azt mondom ne légy finnyás. Más 30-40 évet kibírt egy üzemben /és szép emlékei vannak/, ne mond már, hogy neked 2 hónap nem menne.
2018. júl. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/108 anonim ***** válasza:
85%
Ha rám hallgatsz azt csinál amit akar. Ha nem kötelező valami kibírni akkor döntse el. De ne az anyja döntse el.
2018. júl. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/108 anonim ***** válasza:
29%

Aki ennyire nem akar dolgozni az inkább ne menjen. Hozzánk is szoktak jönni diákok, de borzalmad némelyiknek a hozzáállása. Lassú, bujkál, az öltözőben végigfekszik a padon, telefonozik... semmi haszna csak a nyug van vele.

Elveszi a helyet az olyanoktól akik szívesen dolgoznak és ügyesek is.


Ja és nyári munka, néhány hét. Ne keverjük már az életüket a gyárban végigdolgozókkal.

2018. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/108 anonim ***** válasza:
10%

Ha budapesti vagy:

Kedves leendő Party-Home kolléga,

Tudod milyen hely a Party-Home? Egy lufiország- sok-sok dekorációval, és sok olyan vásárlóval, aki valamilyen ünnepre keres megoldást.

Ide szeretnénk találni egy munkatársat, aki segít nekünk heti 20 órában.

Jelentkezz hozzánk ha szereted a szép dekorációkat, ha szereted az embereket, és ha szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol jól érzed magad és ahol örömet tudsz okozni a vásárlóknak. Olyan mosolygós munkatársat keresünk akinek érettségije van, és alapszinten beszél angolul. A munkaidő rugalmas úgy osszuk be a heti 20 órát, hogy mindenkinek jó legyen.

A részletekért keressetek bátran minket az alábbi fórumokon :� info@partyhome.hu vagy a Facebookon privát üzenet formájában .

Szép napot kívánunk , és izgatottan várjuk a jelentkezőket!

2018. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/108 anonim ***** válasza:
59%
.
2019. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/108 anonim ***** válasza:
59%
Felvettek egyetemre? Hogy sikerult az elso ev?
2019. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/108 Fruzs33 ***** válasza:
59%

Látom keményen kaptad itt az íveket több,mint 100 válasszal.

Ebben teljesen egyet értek.

Nehezebb találni megfelelő melót,időben kell jelentkezni.

Abban viszont nekik is igazuk van,hogy ne a bulika legyen az első.(család az első mindig!!!)

Na a másik.Egyik kérdésnél azon sír az emberek szája,hogy miért a gyári melót válassza,és miért nem tanul tovább,itt meg,hogy tovább tanul,és szellemi munkát vállalna?Ez már tényleg az a kategória,hogyha a nyuszin van sapka az a baj,ha meg nincs,akkor az.

Mindig kötekedni kell,mert ti jobban láttok külső szemmel mindent,mindenkit,na meg észt osztotok mit hogyan kéne csinálni,meg annyira ismeritek az adott kérdezőket.(Halkan megsúgom,nem)

Ha mindenki a saját udvarát söpörgetné,nem lenne tele kosszal,az biztos.

2019. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/108 anonim ***** válasza:
80%
Mit műveltél, amiért anyád úgy bedühödött, hogy ki akar dobni otthonról? Ilyet nagyon súlyos dologért tesznek csak.
2019. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!