Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/235 anonim ***** válasza:
89%

Szóval, kérdező, egy lusta disznó vagy, aki nem tud/akar főzni. Milyen jogon várod el ezt másoktól?


Mert én sem tudok főzni, de nem is várom el, hogy etessenek.

2017. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/235 anonim ***** válasza:
78%

Nekem még magától értetődő, hogy tudok főzni, meg én takarítok (én nem is szeretem, ha a pasim takarít, lehet kövezni). Főzni és sütni is nagyon szeretek. A párom szokott segíteni, zöldséget, gyümölcsöt pucol, behozza reggel a kávét nekem, nem érzem, hogy kiszolgálom - mert ő mást csinál meg nekem. Mi így teljesen jól működünk. Nyilván ha egyoldalú lenne, és én soha nem kapnék semmit, az zavarna (ahogy zavart is az exemnél), de jelenleg tökéletes így.

A párom megjavítja amit kell, nekem arra nincs idegem, versenyezni meg nem akarok, hogy márpedig én is meg tudom csinálni....

2017. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/235 anonim ***** válasza:
84%

A főzés nem bonyolult, egyszerű dolgokat bárki el tud készíteni egy kis gyakorlással. Nem kell mesterszakácsnak lenni. Oké, értem én, ha valaki úgy érzi, hogy nincs hozzá érzéke, nem baj, eszik zsíros kenyeret lila hagymával. Ettől függetlenül én nem akarok olyan férfit magam mellé, aki nem tud főzni. Mi van, ha én lebetegszem, kórházba kerülök, akkor nem eszik? Vagy ha elcseszik a szülést - ahogy annak idején öcsém születésekor anyámnál elcseszték, és vérmérgezése meg magas láza lett, és majdnem meghalt -, és ő marad a gyerekkel, míg az én életemért küzdenek az orvosok, akkor mit ad enni a gyereknek?


Az én családomban a férfiak is tudnak főzni, és főznek is. Öcsém is tud főzni, apám is tud főzni, mindkét nagyapám tudott főzni. Anyai nagyapám készítette a legfinomabb galambhúslevest.


De még a szüleim sem főznek minden nap, ők is több napra főznek. Én sem főzök minden nap, mert egyrészt a munkahelyemen kapok ebédet, ezt a cég 1090Ft-ig állja, és nem vagyok ételallergiás, hogy ne tudjak élni a lehetőséggel, én ezzel rengeteg időt és pénzt is spórolok, másrészt este 6 után érek haza munkanapokon, és vacsorára már nem mindig kívánom a főtt ételt (ha igen, akkor összedobok valamit, ami gyorsan kész), heti 2-3 nap még mást is dolgozom a főállásom mellett, miután hazaérek, az is néhány óra elfoglaltság, reggel meg 6-kor kelek és legkésőbb 7-kor indulok dolgozni. Hétvégenként több időm van házimunkára, hét közben meg szinten tartom az aktuális állapotokat. Többet senki ne várjon tőlem, csak akkor, ha ő is beszáll a házimunkába, és közösen csináljuk, így gyorsabban tudunk végezni, és nem nekem kell egyedül azt is.

2017. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/235 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, te sem járnál saját magaddal. Erről ennyit.
2017. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/235 A kérdező kommentje:
Szánalmasak vagytok. Az ilyen emberek miatt borulnak fel a nemi szerepek.
2017. okt. 16. 20:46
 46/235 anonim ***** válasza:
85%
49.: és a hozzád hasonló férfiak miatt gondoljuk azt, hogy a férfiak nagy része pán péter szindrómás, pelenkás csecsemő.
2017. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/235 anonim ***** válasza:
85%
46-ossal maximálisan egyet értek. Például anyósoméknál is mindig így működött ez. De a nagyszüleimnél is. Ha anyósom éppen beteg, vagy nincs ideje főzni, akkor apósom megfogja a bográcsot, alágyújt és megfőz egy pörköltet 2-3 napra, meg akkor már csak összeülünk. Párom is jól főz, gyakran van nálunk is grillezés, bográcsolás, halas ételek stb, amiket ő jobban szeret csinálni, mint én például. Így abszolút nem esik nehezemre a hétköznapokon főzni rá, hiszen nem egyoldalú a dolog, igyekszik mindenben segíteni ha látja, hogy nehéz napom volt. Aki ezt nem képes megtenni, arra soha nem főznék.
2017. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/235 anonim ***** válasza:
33%
Régebben mindenfélét főztem, sütöttem sütit, tortát. Ma már szinte semmit. Hatalmas pancs és ötször annyiba kerül mint rendelni vagy elmenni enni, nem beszélve arról félnapos program egy háromfogásos ebéd pl. Plusz bevásárlás.
2017. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/235 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, mondd meg a szüleidnek, hogy valahol elcseszték a nevelést nálad, és hiába várnak unokára, amíg fel nem nősz egy felnőtt kapcsolathoz. :-)
2017. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/235 anonim ***** válasza:
89%

A nemi szerepek maradjanak az ágyban. A házimunkának ehhez nem sok köze van. De öcsém is biztos kiröhögne. Képzeld el, ő még szeret is főzni, meg kísérletezni az ételekkel, sőt még sütni is.

Neked nem ciki, hogy a mesterszakácsok többnyire férfiak, te meg itt sírsz, hogy ez női munka?

2017. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!