Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/235 anonim ***** válasza:
57%
22# Majd valaki jol megmondja mindjart, hogy azert mert igy ehen fog halni a gyereked, azt nem lehet Mekis kajan nevelni es amugy is!!!4!4!!44
2017. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/235 anonim ***** válasza:
89%

"Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon?" - Munkahelyen, és mire hazaérnek, elfáradnak annyira, hogy ne legyen kedvük még kinyalni a lusta párjuk fenekét is...


Én tudok főzni, de nincs mindig energiám, nem főzök minden nap. Aki elvárja, hogy munka és mellékállás mellett még főzzek is rá, az maradjon anyucival, és ne velem próbálkozzon.

2017. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/235 anonim ***** válasza:
84%

Tudok és szeretek főzni, a férjemnek szívesen fogok jó kajákat készíteni, de azt nem tűröm el, hogy házi cselédnek nézzen!

Ha látja rajtam, hogy sok a dolgom, akkor vegye ki néha a kezemből a szivacsot, és segítsen!

2017. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/235 anonim ***** válasza:
35%
Eddig egyik barátnőm sem főzött jobban, mint én. És akkor a sütésről nem is beszéltünk :D
2017. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/235 anonim ***** válasza:
83%

Tudok főzni, de aki szerint a nő dolga ez, és elvárja, és hőbörög össze-vissza, annak még egy zacskós levest sem lennék hajlandó csinálni.

Kizárólag azért főzök minden nap, mert nem akarok mirelit vackokon és gyorskaján élni, mert edzek, fontos az alakom és az egészségem, és a helyes étrendet csak itthon készített kajákkal lehet költséghatékonyan megoldani. Éppen ezért nem is hagyományos ételeket főzök, ha pedig a páromnak ez nem tetszene (szerencsére nem így van), akkor főzhetne szépen magára, vagy rendelhetné minden nap a kaját méreg drágán. :)

2017. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/235 anonim ***** válasza:
87%

Ha akarnék is gyereket, az apja is tudna rá főzni.


Vagy kettős mérce megint? Apa hagyhatja anya főztjére a gyereket, anya nem apáéra?

2017. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/235 anonim ***** válasza:
83%
Figyi, már nem abban a korban élünk, hogy a nőt a pasi tartsa el. Ha a nők dolgoznak, akkor te is tudsz gondoskodni magadról. Én tudok főzni, de tök cikinek gondolom, ha egy felnőtt férfi nem tud. Hihetetlenül egyszerű dolog, nem kell mesterszakácsnak lenni, de egy alap főzéstudást bárki el tud sajátítani.
2017. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/235 anonim ***** válasza:
17%
Óóó jajj, de fárasztó az a munkahely, meg már az egyetem is. :DD Akkor mégis hogy lehet, hogy a környezetemben a pasik többsége képes megoldani ezt a nehéz feladatot, amikor egyedül él? Egyetem alatt hárman laktunk srácok, mindannyian napi szinten főztünk, és egytől egyig jól. Ez a csajokról nem volt elmondható, ők zabáltak a gyorsbüfékben meg a Norbinál, ha épp fogyóztak. De persze egész napos Fb-ozásra, heti 2-3 bulikára van időtök, arra nincs, hogy felnőtt emberként ételt főzzetek rendszeresen. :D
2017. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/235 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, hoztál egy blogot elvileg példának. Hozok én is egyet. Ezt egy FÉRFI vezeti, és nagyon jó receptek vannak rajta.


[link]

2017. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/235 anonim ***** válasza:
83%
De miért hiszitek azt, hogy csak ez a kettő van? Én nem tudok főzni, és életemben nem voltam buliban sem. Egyszerűen nem érdekel. Mint ahogy a már említett rajzolás sem.
2017. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!